• شناسه خبر : 65660
  • تاریخ انتشار : 04 خرداد 1401 - 01:23

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری پارس آبادمغان از ساماندهی و افتتاح نخستین آژانس مینی بوس درون‌شهری و حومه خبر داد.

اتوبوس شهری

ساماندهی آژانس مینی‌بوس‌های درون‌شهری


فرهاد عین اللهی در حاشیه افتتاح این آژانس مینی‌بوس، یکی از اهداف این طرح را شناسایی ناوگان اتوبوس و مینی بوس رانی شهری عنوان کرد و گفت: در حال حاضر تعداد ۹۰ دستگاه مینی بوس در پارس آبادمغان مشغول فعالیت بوده و به کارگران شهرک‌های صنعتی و اهالی روستاهای شهرستان خدمات ارائه می‌کنند که عموماً فاقد مجوز فعالیت و عدم صلاحیت فردی و معاینه فنی هستند.

وی افزود: با هماهنگی به عمل آمده و به منظور شناسایی راننده ها و جلوگیری از بروز هرگونه حوادث ناگوار از این پس با همکاری پلیس راه و پلیس راهور کلیه رانندگان و خودروها ملزم به اخذ کارت تردد شهری و ارائه معاینه فنی هستند.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری پارس آباد با تاکید بر اینکه در همین راستا برای مالک هر مینی‌بوس، کارت شناسایی تحت عنوان «کارت تردد» صادر می شود، ادامه داد: علاوه بر این کارت تردد برچسب‌هایی جهت ساماندهی سرویس‌های مدارس، کارخانجات و ادارات، بر روی مینی‌بوس‌های تحت نظارت نصب خواهد شد.

عین اللهی تصریح کرد: مالکان اتوبوس و مینی بوس های درون شهری می توانند برای ثبت در سامانه و ساماندهی و تخصیص سهمیه جدید سوخت به سازمان حمل و نقل شهرداری پارس آباد واقع در ساختمان خدمات شهری شهرداری مراجعه و ثبت نام کنند.


اتوبوس

افتتاح اولین آژانس مینی بوس در پارس آبادمغاندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up