• شناسه خبر : 65665
  • تاریخ انتشار : 04 خرداد 1401 - 01:57

رئيس شوراي اسلامي شهر اردبيل گفت: تغيير كاربري رايگان به همراه ديواركشي پاركينگ ماشين آلات سنگين در اردبيل با همت شورا و شهرداري انجام مي‌شود.

جواد انصاری: پاركينگ ماشين آلات سنگين در اردبیل احداث می شود

پاركينگ ماشين آلات سنگين در چهار نقطه شهر هدف‌گذاري شده است


جواد انصاري در سي‌امين جلسه رسمي شوراي شهر اردبيل اظهار كرد: در ادامه تلاش شورا و شهرداري براي خروج مشاغل مزاحم همچون آهن‌فروشان از محدوده شهر، اين بار احداث پاركينگ ماشين‌آلات سنگين در چهار نقطه شهر هدف‌گذاري شده است.

وي تصريح كرد: اميدواريم با احداث اين پاركينگ ديگر شاهد توقف خودروهاي سنگين و مزاحمت براي آرامش و آسايش مردم نباشيم و تخريب آسفالت و ساير زيرساخت‌ها نيز انجام نشود.

رئيس شوراي اسلامي شهر اردبيل گفت: اعمال جريمه راهنمايي و رانندگي براي توقف نابجاي خودروهاي سنگين در خيابان‌ها و معابر شهر بازدارنده نيست و ضروري است در چهار نقطه ورودي شهر احداث پاركينگ و توقفگاه خودروهاي سنگين انجام شود كه در اين زمينه شورا و شهرداري نسبت به كاربري رايگان و همچنين تأمين هزينه ديواركشي رايگان اين پاركينگ اقدامات لازم را انجام مي‌دهد.

انصاري با گراميداشت سالگرد فتح خرمشهر در سوم خرداد افزود: ملت ايران همان طوري كه در اين حماسه مقاومت و عزت خود را به نمايش گذاشت، قطعا در صحنه‌ها و عرصه‌هاي پيش رو نيز همچون فتح خرمشهر، سربلند و عزتمندانه در صحنه‌ها حاضر خواهد شد.

وي شهادت مظلومانه مدافع حرم در حادثه تروريستي را تسليت گفت و خاطرنشان كرد: همزمان با سالروز فتح خرمشهر، شاهد افتتاح و كلنگ‌زني چندين پروژه در شهر اردبيل خواهيم بود.

انصاري در بخش ديگري از سخنان خود اضافه كرد: با حضور مسئولان، اعضاي شوراي شهر و شهرداري سوم خرداد شاهد افتتاح طرح ترافيكي ميدان ورزش و پل شهيد سليماني بوده و چند پروژه نيز كلنگ‌زني مي‌شود.

رئيس كميسيون حقوقي شوراي شهر اردبيل به لايحه پيشنهادي شهرداري مبني بر دريافت 30 درصد هزينه مربوط به تأخير و تأديه از بابت بدهي مشتريان و عدم وصول چك‌هاي صادر شده اشاره كرد و ادامه داد: قرار شد از بابت تأخير و تأديه 30 درصد نقد و مابقي در 6 قسط از سوي مشتريان شهرداري پرداخت منابع انجام شود تا شاهد همراهي شورا و شهرداري با شهروندان باشيم.

وي اقدام مناسب شوراي ششم در برون‌سپاري كارها اشاره كرد و گفت: در قالب برون‌سپاري كارها شهرداري اخذ عوارض خودرو را براي شهروندان از طريق شركت خصوصي انجام مي‌دهد تا در اين زمينه كمترين مداخله و بروز فساد و بيشترين فرآيند بهبود كارها را شاهد باشيم.


پارکینگ

احداث پاركينگ ماشين آلات سنگين در چهار نقطه ورودي شهردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up