• شناسه خبر : 65783
  • تاریخ انتشار : 08 خرداد 1401 - 12:20

استاندار اردبیل ضمن اشاره به نبود طب هسته‌ای در استان و مراکز درمانی نیز گفت: باید در راستای تحقق اهداف مورد نظر در استان تمهیدات لازم به عمل آید تا بتوانیم فضای بیمارستانی را گسترش و نسبت به انتقال بیمارستان فاطمی نیز اقدامات لازم را انجام دهیم.

سیدحامد عاملی

سیدحامد عاملی صبح امروز در جلسه بررسی مسائل حوزه سلامت استان اردبیل اظهار داشت: استان اردبیل با داشتن فضاهای مناسب آموزشی، درمانی و تجهیزات بیمارستانی باید نوسازی شود تا شاهد ارتقای استانداردهای درمانی و آموزشی این حوزه باشیم.

وی بیان کرد: مشکلاتی در زمینه فضای آموزشی حوزه پزشکی وجود دارد که که با وجود ظرفیت‌ها با کمبودهایی در این بخش مواجه هستیم و در این زمینه علی‌رغم آمار بالای سرطان اما تجهیزات تشخیص و درمان جوابگوی بیماران نیست و نیازمند افزایش تجهیزات بیمارستانی هستیم به طوری که باید تجهیزات لازم همچون رادیوگرافی، سونوگرافی و ام‌آرآی باید در استان گسترش یابد.

استاندار اردبیل ضمن اشاره به نبود طب هسته‌ای در استان نیز گفت: باید در راستای تحقق اهداف مورد نظر در استان تمهیدات لازم به عمل آید تا بتوانیم فضای بیمارستانی را گسترش و نسبت به انتقال بیمارستان فاطمی نیز اقدامات لازم را انجام دهیم.

عاملی افزود: سال گذشته با اختصاص 50 میلیارد تومان بیمارستان در دست احداث نجف‌زاده تسریع شده و همچنان نیازمند اعتبارات لازم برای اتمام پروژه هستیم تا بتوانیم این مجموعه را تا پایان سال آینده تکمیل کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up