• شناسه خبر : 65803
  • تاریخ انتشار : 09 خرداد 1401 - 01:23

فرماندار پارس آباد گفت: خانواده های زندانیان در معرض آسیب های اجتماعی قرار دارند و باید تغییر نگرش مردم نسبت به خانواده زندانیان فرهنگ سازی شود.

خانواده های زندانیان

حمایت از خانواده های زندانیان را لازم و ضروری است


جابر جهان بین در حاشیه جلسه سالانه مجمع عمومی و مراسم نسیم مهر انجمن حمایت از زندانیان شهرستان پارس آباد با بیان اینکه اکثر خانواده های زندانیان در معرض آسیب های اجتماعی قرار دارند، اظهار کرد: با زندانی شدن سرپرست خانواده، فشارهای جبران ناپذیر روانی و مالی متحمل خانواده آنها شده است و اگر حمایت های از این قشر نشود در معرض آسیب های اجتماعی، مشکلات اقتصادی و عاطفی شدید تری قرار خواهند گرفت.

وی حمایت از خانواده های زندانیان را لازم و ضروری دانسته و افزود: در برخی موارد همه این تمامی زندانیان مجرم و بزهکار نیستند و ممکن است با سهل انگاری به این وضعیت گرفتار شده باشند لذا باید تغییر نگاه و نگرش مردم نسبت به خانواده زندانیان فرهنگ سازی شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان پارس آباد بیان کرد: حمایت های همه جانبه خیرین و معتمدین از خانواده های زندانیان به دلیل کاهش و پیشگیری از آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی که به دنبال زندانی بودن سرپرست خانواده ها به وجود آمده، ضرورت دارد.


زندان

تغییر نگرش مردم نسبت به خانواده های زندانیان فرهنگ سازی شوددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up