• شناسه خبر : 65804
  • تاریخ انتشار : 09 خرداد 1401 - 01:50

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان پارس آباد مغان از افزایش حمایت از زندانیان شهر پارس آباد خبر داد.

زندانیان

بیشتر زندانیان افراد نیازمند هستند


ناصر اسکندری در حاشیه جلسه سالانه مجمع عمومی و مراسم نسیم مهر انجمن حمایت از زندانیان شهرستان پارس آباد اظهار کرد: در آمد سال جاری انجمن حمایت از زندانیان شهر پارس آباد نسبت به سال قبل افزایش یافته است و باید ایجاد درآمد پایدار برای خانواده‌های زندانیان اولویت اول انجمن حمایت از زندانیان باشد.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۹۰ نفر تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان هستند، افزود: بیشتر خانواده‌های زندانیان از نظر مسائل اقتصادی قشر آسیب پذیر هستند که انجمن در مجموع بیش از یک میلیارد تومان به طور مستقیم و غیر مستقیم به خانواده‌های زندانیان و خود زندانیان در سال جاری کمک کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان پارس آباد مغان بیان کرد: اگر شخصی مرتکب خلاف و زندانی شد، نباید تاوان آن مجرم را خانواده او بدهد بلکه باید خانواده‌های این زندانیان تحت پوشش قرار گیرند تا آسیب‌های اجتماعی نسبت به آنها به حداقل برسد.

اسکندری با بیان اینکه بیشتر زندانیان افراد نیازمند هستند، خاطر نشان کرد: باید تلاش و حمایت شود خانواده‌های زندانیان به تکدی گری و جرایمی مبتلا نشوند تا بتوانیم جامعه‌ای سالم و امن داشته باشیم.

در پایان از خیرین و معتمدین انجمن حمایت از زندانیان با حضور فرماندار، شهردار و رئیس دادگستری در محل سالن فرمانداری شهرستان مرزی پارس آباد مغان تجلیل و تقدیر شد.


زندان

۱۹۰ نفر تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان هستنددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up