• شناسه خبر : 6585
  • تاریخ انتشار : 09 خرداد 1398 - 11:34

فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار مترمربع از اراضی ملی زیرپوشش راه و شهرسازی استان به ارزش بیش از ۴۸۵ میلیارد تومان رفع تصرف شده و به بیت المال اعاده شده است.

طبیعت
به گزارش شهرخوان، سرهنگ فرهاد احدی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: مقابله با متجاوزان به اراضی ملی و بیت‌المال مهمترین رسالت یگان حفاظت راه و شهرسازی استان بوده که با هماهنگی با دستگاه‌های مرتبط در طول سال در این زمینه اقدامات و پیگیری‌های لازم انجام می‌شود تا این اراضی به بیت‌المال اعاده شوند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه رفع تصرف اراضی ملی در استان بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون با اقدامات انجام شده بیش از 84 هزار و 465 مترمربع از اراضی ملی زیرپوشش اداره کل راه و شهرسازی استان که ارزش تقریبی آنها 18 میلیارد و 100 میلیون تومان بوده از دست متجاوزان رهاسازی شده و به بیت‌المال بازگردانده شده است.

برخورد جدی با هرگونه تصرف اراضی

فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل از برخورد و مبارزه جدی و قاطع با هرگونه تصرف اراضی تحت پوشش راه و شهرسازی استان خبر داد و افزود: این مهم در دستور کار جدی بوده و تلاش می‌کنیم برخوردهای قانونی را با متخلفان در این حوزه داشته و از تخلفات بعدی جلوگیری کنیم.

طبیعت

احدی با اشاره به راه‌اندازی یگان حفاظت راه و شهرسازی استان از ابتدای سال گذشته تصریح کرد: از آغاز تشکیل این یگان در استان با همکاری و مشارکت مسئولان قضایی و انتظامی در شهرستان های مختلف استان اقدامات قابل توجهی در این حوزه انجام شده که تداوم این اقدامات در اولویت جدی است.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: از ابتدای فعالیت این یگان در استان بیش از یک میلیون و 500 هزار مترمربع از اراضی ملی تحت پوشش راه و شهرسازی استان به ارزش بیش از 485 میلیارد تومان رفع تصرف شده و به بیت المال اعاده شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up