• شناسه خبر : 65959
  • تاریخ انتشار : 16 خرداد 1401 - 02:36

استاندار اردبیل گفت: تامین زیرساخت‌های لازم برای سرمایه گذاری با توجه به بازده اقتصادی برای استان از جمله اولویت‌ها در توزیع اعتبارات است.

سیدحامد عاملی

اهمیت به توسعه اقتصاد در اردبیل


استاندار اردبیل گفت: تامین زیرساخت‌های لازم برای سرمایه‌گذاری با توجه به بازده اقتصادی برای استان از جمله اولویت‌ها در توزیع اعتبارات است.

سیدحامد عاملی روز دوشنبه در جلسه بررسی وضعیت زیرساخت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان اظهار کرد: زیرساخت‌های لازم برای سرمایه‌گذاری از جمله ضرورت‌های فعلی استان بوده و بر اساس قانون این زیرساخت‌ها تا ورودی شهرک‌های صنعتی باید تامین شود.

وی افزود: توسعه سرمایه‌گذاری وابسته به تامین زیرساخت‌های لازم برای فعالیت‌های اقتصادی و صنعتی است و برای رشد اقتصادی استان دستگاه‌های مرتبط باید در این خصوص تلاش کرده و سرعت عمل داشته باشند.

استاندار اردبیل همچنین با اشاره به محدودیت اعتبارات استانی در مقایسه با اعتبارات ملی ، تمرکز مدیران بر جذب اعتبارات ملی برای تسریع در اجرای زیرساخت‌ها در فصل کاری تاکید کرد.

عاملی گفت: در برخی از شهرک‌ها و نواحی جدید استان مشکلات زیرساختی وجود دارد و در صورت عدم تامین منابع مالی از محل اعتبارات ملی باید منابعی از محل استانی برای تسریع در اجرای این زیرساخت‌ها اختصاص یابد.

وی داشتن سرعت عمل و استفاده از فرصت و فصل کاری برای اجرای پروژه‌های زیرساختی از سوی دستگاه‌های خدمات‌رسان برق، گاز ، آب و مخابرات را مورد تاکید قرار داد و این اقدام را در جذب و فعالیت سرمایه‌گذاران در منطقه حائز اهمیت دانستدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up