• شناسه خبر : 66100
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1401 - 07:38

هشتمین دوره از جشنواره گلهای بابونه بعد از دو سال وقفه به دلیل بیماری کرونا به مدت سه روز از ۱۹ لغایت ۲۱ خرداد در دشت فندقلوی نمین برگزار شد.

بابونه فندقلو

 

به گزارش ساوالان سؤزی سیداحمد موسوی، سرپرست شهرداری نمین گفت: مصادف با ولادت باسعادت امام رضا(ع) سومین و آخرین روز از جشنواره گلهای بابونه در سایت گردشگری شهرداری نمین برگزار شد.

وی افزود: هشتمین دوره از جشنواره گلهای بابونه بعد از دو سال وقفه به دلیل بیماری کرونا، امسال با تلاقی و مناسبت دهه کرامت و با استقبال پرشور مسافران، اهالی استان اردبیل، شهرستان نمین و استانهای همجوار به مدت سه روز از ۱۹ لغایت ۲۱ خرداد انجام شد.

سرپرست شهرداری نمین ضمن اشاره به اینکه برگزاری این جشنواره با مساعدت شورای اسلامی شهر نمین و فرمانداری شهرستان انجام شد، ادامه داد: برای برگزاری هر چه بهتر جشنواره از ظرفیتهای همه دستگاههای اداری، نظامی و انتظامی شهرستان نمین استفاده شد.

موسوی اظهار داشت: اولین روز جشنواره با حضور مسئولان استانی و شهرستانی متبرک به رونمایی از پرچم بارگاه امام رضا (ع) و چاوشی خانی توسط خادمان حرم رضوی شد.

وی تصریح کرد: برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی از جمله برگزاری مسابقه تیراندازی با کمان، ورزش های همگانی و بازی های بومی و محلی در طی سه روز جشنواره انجام و غرفه های متعدد در جنب جشنواره بابونه برپا شد.

سید احمد موسوی خاطر نشان کرد: برنامه جشنواره گلهای بابونه توسط تیم رسانه ای صداوسیمای مرکز اردبیل ضبط و از آنتن مرکز اردبیل پخش خواهد شد.

سرپرست شهرداری نمین اذعان داشت: هدف شهرداری و شورای اسلامی شهر نمین در برگزاری جشنواره گلهای بابونه معرفی ظرفیتهای گردشگری منطقه فندقلوی نمین، ارتقاء نشاط و شادابی اجتماعی و همچنین معرفی ظرفیتهای فرهنگی و صنایع دستی شهرستان نمین در کنار سایر ظرفیتها بود.

موسوی در پایان با بیان اینکه به باورش شهر نمین ظرفیت تبدیل شدن به یک شهر جشنواره محور را داراست، گفت: از استقبال پرشور و هیجان انگیز مردم خرسندیم و در سالهای آتی دوره های بعدی جشنواره گلهای بابونه برگزار خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up