• شناسه خبر : 66253
  • تاریخ انتشار : 31 خرداد 1401 - 03:54

میرمحمد سیدهاشمی گفت: ما در طول سال به مناسبت های مختلف تخفیف به هموطنان ارائه می کنیم و لازم نیست برای چک های برگشتی نیز در این اوضاع و احوال مالی شهرداری مساعدت انجام شود.

محمد هاشمی

نائب رئیس شورای شهر اردبیل در سی و سومین جلسه رسمی شورا افزود: موسسات مالی معمولا برای افراد خوش حق حساب مساعدت های لازم را انجام می دهند و ما در طول سال به مناسبت های مختلف تخفیف به هموطنان ارائه می کنیم و لازم نیست برای چک های برگشتی نیز در این اوضاع و احوال مالی شهرداری مساعدت انجام شود.

میرمحمد سیدهاشمی ضرورت تعیین تکلیف سریع شرکت های خدماتی را در بحث رفت و روب یادآور شد و بیان کرد: در برخی از مناطق شهرداری انتخاب شرکت های فعال در این حوزه به تاخیر افتاده که شهرداری با توجه به افزایش هزینه ها درخواست تمدید قرارداد و افزایش مبلغ را تا 25 درصد کرده که شورای شهر با این کار موافقت کرد.

️وی اضافه کرد: امیدواریم انتخاب شرکت های خدماتی در این حوزه به موقع انجام شده و در تنظیف عمومی شهر با مشکلی روبرو نشویم.

مسیر حمل زباله در طالب قشلاقی اردبیل آسفالت می شود

نائب رئیس شورای شهر اردبیل اجرای پروژه زیرسازی و تعریض مسیر حمل زباله در طالب قشلاقی اردبیل بیان کرد: این پروژه با مشارکت بنیاد مسکن اجرا خواهد شد تا با توجه به تخریب این مسیر و بنابه خواسته اهالی عملیات زیرسازی با همکاری شهرداری و آسفالت ریزی نیز به همت بنیاد مسکن انجام شود تا ساکنان این منطقه تردد راحت و ایمنی را داشته باشند.

وی با اعلام مخالفت با لایحه تقسیط به موقع چک های برگشتی به همراه خسارت تاخیر و تادیه گفت: این لایحه خلاف قانون و منطق است و شهرداری حق ندارد با این کار به ترویج بد حق حسابی کمک کند.

شورا

لایحه تقسیط چک های برگشتی لازم نیستدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up