• شناسه خبر : 6637
  • تاریخ انتشار : 11 خرداد 1398 - 10:35

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: اجرای عملیات روکش آسفالت خیابان اصلی شهر نیر که به‌عنوان مسیر ترانزیت از آن استفاده می‌شود در تابستان امسال اجرا خواهد شد.

IMG 6199

بهره برداری تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان نیر

به گزارش شهرخوان، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: شبکه و تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان نیر دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

مسعود امامی یگانه بعد از ظهر امروز در بازدید از وضعیت پروژه‌های عمرانی شهرستان نیر اظهار داشت: شبکه و تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان نیر با 85درصد پیشرفت فیزیکی دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد که در این زمینه برنامه‌ریزی‌‌های لازم انجام یافته است.

تصفیه خانه

 

وی بیان کرد: مطالعات طرح جامع بولاغلار شهرستان تا یک ماه آینده توسط مشاور طرح نهایی می‌شود و تأمین زیرساخت‌های مورد نیاز منطقه گردشگری سبلان جزو اولویت‌های گردشگری شهرستان بوده و تأمین اعتبار آن در دستور کار قرار خواهد گرفت که این مسئله نیز با توجه به اهمیت پروژه برای ما حائز اهمیت است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: اجرای عملیات روکش آسفالت خیابان اصلی شهر نیر که به‌عنوان مسیر ترانزیت از آن استفاده می‌شود در تابستان امسال اجرا خواهد شد که در این زمینه نیز اقدامات لازم توسط مسئولان و متولیان مربوطه در دستور کار قرار گرفته است.

IMG 6202

رفع مشکل آنتن‌دهی و اختلالات تلفن همراه در روستاها

امامی یگانه اظهار کرد: امسال مشکل آنتن‌دهی و اختلالات تلفن همراه در برخی از روستاها رفع و 44 روستا دارای اینترنت پرسرعت خواهند بود که برخورداری روستاها از اینترنت پرسرعت اولویت اساسی ما است و درصدد هستیم برای تحقق این مهم برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهیم.

وی تصریح کرد: تسریع در اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و برنامه‌ریزی‌های لازم برای توسعه این پروژه‌ها نیازمند همکاری بخش خصوصی است که درصدد هستیم با بهره‌گیری از ظرفیت‌های بخش خصوصی در راستای تحقق این مهم ورود پیدا کرده و به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up