• شناسه خبر : 66453
  • تاریخ انتشار : 11 تیر 1401 - 11:31

رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای شهر اردبیل گفت: طرح های شهری قبل از ارجاع به مراحل مختلف شایسته است به شورای شهر ارجاع شود تا مورد بررسی دقیق تر قرار گیرد.

علیرضا غریبی

بررسی کارشناسی بر روی طرح های شهری انجام شود


علیرضا غریبی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: شهردار اردبیل قبل از اجرا شدن پروژه ها و طرح های مصوب در استانداری و سایر نهادها بهتر است آنها را به شورا ارجاع داده و بررسی کارشناسی و دقیق در کمیسیون های شورا انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر قرار است پل بسیج و ورودی شهرها با طراحی مناسب اجرایی شود بهتر است قبل از اجرا در شورای شهر مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای شهر اردبیل به فعالیت مناسب شرکت مسکن شمالغرب در اجرای کیفی پروژه های متعدد در اردبیل اشاره کرد و گفت: هیچ مشکلی در اجرای پروژه مشارکتی دکوسنتر به همت شرکت مسکن شمالغرب وجود ندارد ولی بهتر است سهم شهرداری در این پروژه تجاری – مسکونی از رقم 22 درصد افزایش یابد.

غریبی تغییر ماهیت قرارداد این پروژه را به تجاری – مسکونی یادآور شد و بیان کرد: در شورای ششم قرار بر این است تا در پروژه های مشارکتی و سرمایه گذاری سهم شهرداری افزایش یابد که انتظار می رود در پروژه دکوسنتر نیز این سهم در حد معقول افزایش یابد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up