• شناسه خبر : 66470
  • تاریخ انتشار : 12 تیر 1401 - 02:12

استاندار اردبیل گفت: استان اردبیل نیازمند سرمایه‌گذاری ۹ هزار میلیارد تومانی در طول سال است که با این میزان سرمایه‌گذاری می‌توان خلأهای گذشته را جبران و آینده روشنی را برای استان ترسیم کرد.

سیدحامد عاملی

سیدحامد عاملی ظهر امروز در بازدید از طرح‌های شهرک‌های صنعتی اردبیل اظهار داشت: برنامه‌ریزی در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران را به عنوان یک نقطه روشن و عطف در نظر می‌گیریم و به همین منظور نخستین شهرک تخصصی فولاد در نمین را با هدف جلب و حمایت سرمایه‌گذاران راه‌اندازی می‌شود.

وی بیان کرد: راه‌اندازی عملیات احداث کارخانه آهن اسفنجی در استان نیز در استان آغاز شده و با تامین زیرساخت‌ها به دنبال تامین زیرساخت‌ها و روند اجرای آن هستیم.

استاندار اردبیل بیان کرد: به دنبال تکمیل زیرساخت‌های آب، برق، گاز و مشکلات زیست محیطی در استان هستیم و در راستای تامین مورد نیاز از محل پساب فاضلاب آب این واحد تولیدی تامین خواهد شد که به همین منظور طراحی لازم برای اجرای خط انتقال برق و گاز مورد نیاز این مجموعه تولیدی انجام خواهد شد.

عاملی اظهار کرد: ایجاد و توسعه شهرک تخصصی فولاد تا دی ماه سال آینده بهره‌برداری می‌شود و با توجه به این که نیاز استان اردبیل به طرح‌های صنعتی بزرگ و موثر محسوس است بنابراین باید بسترهای لازم در راستای ایجاد تحقق اهداف مورد نظر انجام یابد تا بتوانیم از فرصت‌های لازم استفاده کرده و شاهد تحقق اهداف مورد نظر است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up