• شناسه خبر : 66645
  • تاریخ انتشار : 26 تیر 1401 - 12:34

سخنگوی شورای شهر اردبیل گفت: برگزاری همایش سرمایه گذاری فرصت های استانی و شهرستانی را در این مسیر بازگو کرده و شاهد توسعه بیشتر این منطقه خواهیم بود.

مینا نهامین

برگزاری سرمایه گذاری فرصت های بی نظیر در اردبیل


مینا نهامین در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: ما موافق برگزاری برنامه های متنوع در هفته گرامیداشت اردبیل هستیم و شایسته است این برنامه ها به همت بانیان اصلی باشکوه هر چه تمامتر برگزار شود.

وی با انتقاد از برخی نهادها که احساس می کنند شهرداری محل پول پاشی است، خاطرنشان کرد: قرار نیست شهرداری تامین کننده منابع نهادها و ارگان های دیگر در برگزاری برنامه های گرامیداشت و مناسبتی باشد بلکه ضروری است تا متولی اصلی برگزاری هفته اردبیل شورا و شهرداری بوده و مردم از این برنامه ها به صورت باشکوه استقبال کنند.

عضو شورای شهر اردبیل گفت: باید فرصت اجتماع اردبیلی ها را در این هفته در قالب همایش های سرمایه گذاری مغتنم شمرد تا ابعاد مختلفی از توانمندی های اردبیل معرفی شود.

️نهامین افزود: در آستانه ماه محرم و در گرامیداشت هفته اردبیل برگزاری اجتماع عزاداران حسینی نیز با شکوه هر چه تمام تر مدنظر قرار می گیرد تا سنت ها و آداب و رسوم این ایام معنوی به شهروندان سایر شهرها منتقل شود.


مینا نهامیندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up