• شناسه خبر : 66787
  • تاریخ انتشار : 29 تیر 1401 - 04:11

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: اخذ تسهیلات برای توسعه اشتغال امری لازم و ضروری است که به همین منظور باید برای جلوگیری از متضرر شدن حوزه اشتغال قانون زاید بانک‌ها باید کنار گذاشته شود.

پیشخوان بانک

سید غنی نظری‌خانقاه پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اشتغال استان اردبیل اظهار داشت: حمایت از اشتغال و اقتصاد مردم از سوی بانک‌ها در پرداخت تسهیلات در نظر گرفته شده که به همین منظور درصدد حمایت از اخذ تسهیلات هستیم.

وی بیان کرد: مددجویان نهادهای حمایتی در اخذ تسهیلات اشتغال نگران هستند بنابراین باید در این زمینه برای جلوگیری از متضرر شدن حوزه اشتغال قانون زاید بانک‌ها کنار گذاشته شود.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس تصریح کرد: اقدامات خوبی توسط مجلس برای افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و اشتغال و رایگان شدن قبوض برق و آب و گاز انجام یافته که در این زمینه تمام تلاش خود را برای تحقق اهداف مورد نظر به کار خواهیم گرفت.

نظری‌خانقاه افزود: بانک‌های خصوصی به دنبال خدمت به مردم هستند که در این زمینه برخورداری از این بخش باید با همت نمایندگان رقم بخورد که این مسئله به نوبه خود حائز اهمیت و اساسی است.

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: انتظار می‌رود منابع خوبی برای تسهیلات با در نظر گرفتن توسعه اقتصاد و اشتغال مبنای کار باشد تا بتوانیم برای توسعه استان گام‌های اساسی برداریم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up