• شناسه خبر : 66795
  • تاریخ انتشار : 30 تیر 1401 - 04:06

 مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: قول می دهیم تا در مردادماه در این زمینه تعیین تکلیف نهایی را انجام داده و در بهترین نقطه شهر اردبیل زمین برای احداث مسکن تأمین شود.

محبوب حیدری

۳۳ هزار و ۳۷۸ نفر واجد شرایط در نهضت ملی مسکن

محبوب حیدری در نشست خبری گفت: کل ثبت نام کنندگان نهضت ملی مسکن ۹۳ هزار ۴۹۲ نفر بوده که از این تعداد ۳۳ هزار و ۳۷۸ نفر واجد شرایط دریافت مسکن شناخته شدند.

حیدری گفت: هشت هزار نفر از این تعداد افتتاح حساب کرده و در شهرستان‌های مختلف با تأمین زمین ساخت واحدها با همراهی بنیاد مسکن آغاز شده است.

به گفته وی زمین مورد نیاز پروژه نهضت ملی مسکن در تمام شهرستان‌ها در بهترین مکان و نقطه شهر تامین شده و تنها در اردبیل مشکل تامین زمین وجود دارد که تا یک ماه آینده زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن در اردبیل هم تامین می شود.

حیدری با اشاره به بهره‌برداری ۵۴۰ واحد مسکن تا آخر سال در اردبیل گفت: عملیات اجرایی این پروژه‌ها شامل سایت داروپخش به تعداد۱۵۰ واحد و سایت اندیشه دو ۲۱۰ واحد با پیشرفت ۹۰ درصد تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: سایت کارگر با پیشرفت ۹۰ درصد و اندیشه یک نیز با ۸۰ درصد تا شهریور ماه امسال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: قرار است برای تأمین منابع مالی ۳۵۰ میلیون تومان در مرکز استان، ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات در سایر شهرستان‌ها پرداخت شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل افزود: در گام نخست هفته گذشته ساخت مسکن در مشگین‌شهر کلنگ‌زنی شد تا عملیات اجرایی یک‌هزار و ۳۷۵ واحد را با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین شاهد باشیم.

خبرنگار : صادق پارسا

پروژه مسکن

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up