• شناسه خبر : 6697
  • تاریخ انتشار : 12 خرداد 1398 - 10:15

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: داوطلبان مجلس شورای اسلامی تا ۱۶ خرداد ماه برای استعفا فرصت دارند و این تاریخ آخرین فرصت برای آنان محسوب می‌شود.

انتخابات

به گزارش شهرخوان، بهروز ندایی در گفت‌وگو با خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: داوطلبان مجلس شورای اسلامی تا 16 خرداد ماه برای استعفا فرصت دارند و این تاریخ آخرین فرصت برای آنان محسوب می‌شود و این مورد جزو ماده 29 قانون انتخابات است.

وی با اشاره به لزوم دریافت تائدیه استعفای سمت اولویت اساسی است بیان کرد: مدیرانی که در سطح استان قصد دارند نامزد انتخابات شوند باید هر چه سریع‌تر نسبت به استعفای خود از مدیریت آن دستگاه اعلام آمادگی کرده و تاییدیه را در زمان ثبت نام به فرمانداری‌ها ارائه دهند.

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: حفظ قوانین و چهارجوب آن اولویت اساسی است و انتظار ما از نامزدهای انتخاباتی این است که این مهم را مبنای کار قرار داده و در راستای عمل به آن و پایبندی به آن به شکل مناسب عمل کنند که این مسئله اولویت اساسی بوده و باید مورد توجه واقع شود.

ندایی تصریح کرد: کمیته‌های ستاد انتخابات استان تشکیل یافته و مقدمات لازم برای فعالیت آن‌ها انجام یافته که درصدد هستیم امسال نیز انتخابات را به دور از هر گون تخلفات برگزار کنیم و به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم که برنامه‌ریزی در این زمینه اولویت اساسی است.

وی بیان کرد: بار دیگر انتخابات با مشروعیت برگزار می‌شود و داشتن وحدت و همدلی در برگزاری این انتخابات یک امر مهم و اساسی است که مردم ولایتمدار استان اردبیل با وحدت و همدلی در پای صندوق‌های رای رفته و جواب یاوه‌گویی‌های دشمنان را خواهند داد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up