• شناسه خبر : 66977
  • تاریخ انتشار : 12 مرداد 1401 - 03:24

استاندار اردبیل گفت: تاکنون در زمینه‌های مختلف گردشگری، کشاورزی، صنعتی، صنایع تبدیلی، ورزشی و حوز‌ه‌های دیگر تسهیلاتی در حدود 480 میلیارد تومان توسط بانک‌های عامل پرداخت شده است.

سیدحامد عاملی

سیدحامد عاملی پیش‌ از ظهر امروز در نشست بررسی روند جذب تسهیلات تبصره 18 از سوی دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل اظهار داشت: تاکنون در زمینه‌های مختلف گردشگری، کشاورزی، صنعتی، صنایع تبدیلی، ورزشی و حوز‌ه‌های دیگر تسهیلاتی در حدود 480 میلیارد تومان توسط بانک‌های عامل پرداخت شده است.

وی بیان کرد: پایان مردادماه آخرین فرصت جذب تسهیلات تبصره 18 است که به همین منظور باید دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها همکاری‌های لازم را برای جلوگیری از هرگونه فرصت‌سوزی داشته باشند و واحدهای واجد شرایط را با متقاضیانی که برای دریافت تسهیلات مراجعه نکرده‌اند جایگزین کنند که به همین منظور تمهیدات لازم به عمل آمده است.

استاندار اردبیل ادامه داد: فرصت‌های ارزشمندی برای اجرای طرح‌های مهم اقتصادی و تولیدی در استان وجود دارد که باید در این زمینه دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها مبلغ ابلاغی را تا پایان مردادماه تعیین تکلیف کنند و مشکلات موجود را در این زمینه برطرف سازند که این مسئله به نوبه خود حائز اهمیت و اساسی است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up