• شناسه خبر : 6699
  • تاریخ انتشار : 12 خرداد 1398 - 10:52

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: رقم اعتبارات ملی حوزه راه استان اردبیل امسال به 150 میلیارد تومان رسیده است در حالی که در دو سال گذشته این اعتبارات 15 میلیارد و 800 میلیون تومان بود

جاده

به گزارش شهرخوان، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: هم‌اکنون یک هزار و ۵۵۰ کیلومتر از راه‌های شریانی استان از ردیف اعتباری ملی برخوردار هستند.

جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اردبیل با حضور مسئولان استانی و نمایندگان مردم استان در مجلس برگزار شد و در این جلسه بر تحقق شعار سال مبنی رونق تولید تاکید شد.

هر یک از مسئولان به اظهار نظراتی در تکمیل اعتبارات پرداختند و خواستار تکمیل و بهره‌برداری پروژه‌های نیمه‌تمام و تخصیص اعتبار شدند.

از الویت های اساسی دوباند کردن راه های مواصلاتی

محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در این جلسه اظهار داشت: هم‌اکنون یک هزار و 550 کیلومتر از راه‌های شریانی استان از ردیف اعتباری ملی برخوردار هستند و دوبانده کردن راه‌های مواصلاتی استان در مسیرهای مختلف با تخصیص اعتبارات اولویت اساسی است.

محبوب حیدری

 

یک هزار و 650 کیلومتر از راه‌های شریانی استان برقرار است

وی با اشاره به این که تنگناهای مالی در اواخر سال گذشته ما را با مشکل روبه‌رو کرده است بیان کرد: علی‌رغم مشکلات مالی و اعتباری اجرای پروژه‌ها را ادامه دادیم و با تلاش‌های انجام یافته در حال حاضر یک هزار و 650 کیلومتر از راه‌های شریانی استان برقرار است که اکثر این محورها مربوط به بزرگراه و دوبانده هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل تصریح کرد: رقم اعتبارات ملی حوزه راه استان اردبیل امسال به 150 میلیارد تومان رسیده است در حالی که در دو سال گذشته این اعتبارات 15 میلیارد و 800 میلیون تومان بود که درصدد هستیم با تخصیص 100 درصدی اعتبارات ملی به پروژه‌ها به اهداف خود در تکمیل آنان دست یابیم.

 

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up