• شناسه خبر : 67268
  • تاریخ انتشار : 26 مرداد 1401 - 01:53

استاندار اردبیل گفت: آموزش و پرورش استان اردبیل در حوزه‌های مختلف وضعیت نامناسبی دارد و به همین دلیل باید برای ساماندهی وضعیت یک دهه آینده تمهیدات اساسی اندیشیده شود.

سیدحامد عاملی

سیدحامد عاملی صبح امروز در دیدار با مدیرکل آموزش‌و‌پرورش استان اردبیل اظهار داشت: آموزش و پرورش استان اردبیل در حوزه‌های مختلف وضعیت نامناسبی دارد و به همین دلیل باید برای ساماندهی وضعیت یک دهه آینده تمهیدات اساسی اندیشیده شود تا بتوانیم شرایط استان را در این حوزه به وضعیت قابل قبول برسانیم.

وی بیان کرد: داشتن برنامه‌ریزی‌های تخصصی برای پیشبرد اهداف آموزش و پرورش نیازمند داشتن برنامه‌ریزی‌های تخصصی است تا بتوانیم در سال‌های آینده تغییر و تحول اساسی را در استان رقم بزنیم و در حوزه‌های حساس و مهم مشکلات و موانع موجود را برطرف کنیم که این مسئله به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است.

استاندار اردبیل ادامه داد: اختصاص حداکثری اعتبارات در حوزه مهم و حساس کشور باید مورد توجه واقع باشد چرا که ظرفیت آموزش و پرورش به عنوان سازنده اصلی جامعه باید بدون محدودیت اعتباری باشد تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای حل مشکلات و موانع موجود دست یابیم و شاهد تحقق برنامه‌های اساسی در این زمینه باشیم.

عاملی اظهار کرد: پذیرش 9.5 درصد داوطلبان استان اردبیل در کنکور امسال یک آمار بسیار نامناسب است که باید در این زمینه اقدامات اساسی در راستای رفع مشکلات آموزشی استان اندیشیده شود تا بتوانیم با برگزاری کلاس‌های تقویتی و کنکور آمار فوق را در سال آینده 10 درصد افزایش دهیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up