• شناسه خبر : 67400
  • تاریخ انتشار : 01 شهریور 1401 - 08:20

عضو شورای شهر اردبیل گفت: موافق تملک باغ شریعت اردبیل هستیم اما این کار نباید به هر قیمتی اتفاق بیفتد.

علیرضا غریبی: باغ شریعت باید با قیمت مناسب تملک شود

به گزارش شهرخوان؛ علیرضا غریبی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: در کنار تعیین تکلیف باغ شریعت باید اراضی خیابان عطایی نیز مورد توجه قرار گیرد تا به تناسب باغ شریعت در فضای روبرویی آن نیز پارک جنگلی و یا فضای تفریحی – توریستی مناسب برای شهروندان و گردشگران فراهم آید.

️وی خاطرنشان کرد: تغییر کاربری در این محدوده بهتر است به شکل دقیق و با نظر کارشناسی انجام شود تا در افق توسعه شهر اردبیل دچار خسران نشویم.

️عضو شورای شهر اردبیل گفت: در مسیر توسعه و پیشرفت شهرمان نیازمند همراهی و تعامل با اصحاب رسانه هستیم و بهتر است روابط عمومی شهرداری با فعالان عرصه خبر و رسانه تعامل بهتر و بیشتری را داشته باشند.

علیرضا غریبی با اشاره به آسفالت مسیر طالب قشلاقی برای انتقال پسماند اردبیل به محل دفن این محدوده بیان کرد: در این زمینه شورا مجوز ترک تشریفات داده است ولی فلوس اعمال شده در قیمت نهایی پروژه با همراهی بنیاد مسکن 111 درصد است که یک رقم بالایی به حساب می آید.

️عضو شورای شهر اردبیل تصریح کرد: اگر اعضای شورای شهر به لوایح شهرداری ایرادی را وارد می کنند بیشتر از باب دلسوزی است و به هیچ وجه هدف کارشکنی و ایجاد مانع در مسیر اجرای پروژه ها نیست.

شورای اردبیل

باغ شریعت باید با قیمت مناسب تملک شوددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up