• شناسه خبر : 67429
  • تاریخ انتشار : 25 مرداد 1401 - 04:23

مدیر شعب بانک تجارت استان اردبیل گفت: خبرنگاران خدمات شبکه بانکی را به ویژه در شرایط اقتصاد مقاومتی به مردم تبیین و تنگناهای اقتصادی استان را به صورت واقع‌بینانه و کارشناسانه به مراکز تصمیم گیری مطرح نمایند.

اسکندری زنجانی

عدم توجه مسئولین به مباحث کلان دلیل اصلی پیشرفت کند اقتصاد استان است


اسکندری زنجانی در نشست با خبرنگاران با تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، یاد و خاطره شهید محمود صارمی و خبرنگاران شهید را گرامی داشت و افزود: حرفه خبرنگاری خطیر و حساس بوده که لازمه موفقیت و دوام آن، عشق به حقیقت گویی و علاقه ذاتی به اصلاح امور است.

مدیر شعب بانک تجارت استان اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود خبرنگاران را از خبرگان و نخبگان جامعه دانست که همواره تاثیرگذار و جریان ساز هستند.

وی در ادامه دلیل اصلی پیشرفت کند اقتصاد استان را عدم توجه برخی از مسئولین میانی نسبت به مباحث کلان و فرصت سوزی در بهره برداری از منابع موجود دانست و نقش حساس فعالان خبری استان را در معرفی ظرفیت های توسعه اقتصادی استان یادآور شد.

اسکندری زنجانی از خبرنگاران خواست خدمات شبکه بانکی را به ویژه در شرایط اقتصاد مقاومتی به مردم تبیین و تنگناهای اقتصادی استان را به صورت واقع‌بینانه و کارشناسانه به مراکز تصمیم گیری مطرح نمایند.

در پایان این جلسه که با حضور معاونین اجرایی و اداری و رئیس حوزه حراست منطقه برگزار گردید، مدیر شعب استان با اهداء شاخه گل و هدایایی از زحمات خبرنگاران تقدیر نمود.


عابر بانک

رسانه‌ها تنگناهای اقتصادی استان را واقع بینانه مطرح نماینددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up