• شناسه خبر : 67623
  • تاریخ انتشار : 14 شهریور 1401 - 12:50

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل از آمادگی کامل راهداری استان اردبیل برای جابجایی زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: سرویس‌های دربستی از اول تا پایان شهریور، ممنوع بوده و تمامی شرکت‌ها موظفند در خدمت مسافران و زائران ابا عبدالله الحسین(ع) باشند.

اربعین

کلیم‌اله وثوقی صبح امروز در جلسه شورای اداری که با هدف بررسی آخرین هماهنگی و تمهیدات لازم برای اعزام زائران حسینی برگزار شده بود، اظهار کرد: سفر اربعین حسینی در نوع خود فراملی است و همه جهت انجام هرچه بهتر شده و تمام تمهیدات و هماهنگی لازم از نظر حمل‌ونقلی جهت جابجایی زائران در راهداری استان اردبیل انجام شده است.

وی افزود: نرخ مصوب جابجایی زائران از شهر اردبیل به پایانه مرزی شهید حاج قاسم سلیمانی در مهران برای اتوبوس ۲۵ نفره ۵۲۳ هزار تومان، اتوبوس ۳۲ نفره ۴۴۱ هزار تومان و اتوبوس ۴۴ نفره ۳۵۷ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه از ابتدای محرم تاکنون ۱۲۰ دستگاه ناوگان به مرزها اعزام شده، تشریح کرد: سرویس‌های دربستی از اول تا پایان شهریور، ممنوع بوده و تمامی شرکت‌ها موظفند با تمام ظرفیت در خدمت مسافران و زائران ابا عبدالله الحسین(ع) باشند.

وی با اشاره به اینکه در طول ایام اربعین، نمایندگانی از راهداری استان در ترمینال‌ها شبانه روزی حضور خواهند داشت، تصریح کرد: این کارشناسان، آموزش‌دیده هستند و تمامی مباحث فنی و ایمنی برای آنها تبیین شده تا مسافران به سهولت از استان ما به سمت مرزها سفر کنند.

وثوقی بیان کرد: نرخ کرایه‌ها به مدیران شرکت‌ها و ترمینال‌ها ابلاغ شده و در طول اجرای طرح، نمایندگان راهداری در کنار بازرسان تعزیرات و صنعت و معدن نظارت ویژه بر نرخ کرایه‌ها خواهند داشت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up