• شناسه خبر : 6769
  • تاریخ انتشار : 13 خرداد 1398 - 01:18

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با اشاره به آشکارسازی و رنگ آمیزی سرعت‌گیرها گفت: آشکار سازی سرعت گیرها در محورهای اصلی و بزرگراهی انجام شده و در محورهای فرعی و روستایی نیز ۸۰ درصد از آن به اتمام رسیده است.

سرعت گیر

فعالیت ۱۲ مجتمع بین راهی در اردبیل

به گزارش شهرخوان، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از راه‌اندازی و فعالیت ۱۲ مجتمع خدماتی بین راهی در سطح محورهای مواصلاتی این استان خبر داد.

علی رحمتی در جلسه کمیسیون ایمنی راه های استان تصریح کرد: ۳۴ درخواست دیگر نیز برای ایجاد مجتمع خدماتی بین راهی در حال بررسی و استعلام داریم که در بررسی‌ها رعایت ضوابط اولویت ما است.

علی رحمتی

وی با بیان اینکه مجتمع خدماتی باید در فاصله حداقل ۳۰ کیلومتری شهرها احداث شود، با اشاره به نقش موثر مجتمع‌های بین راهی در کاهش تصادفات تصریح کرد: به همین دلیل از احداث مجتمع‌ها حمایت می‌کنیم و حتی رمپ ورودی و خروجی مجتمع نیز با حمایت اداره کل اجرا می‌شود.

خط کشی ۳۰۰ کیلومتر در محورهای مواصلاتی اردبیل

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با تاکید بر برنامه های ایمن سازی محورهای موصلاتی استان متذکر شد: از ابتدای سال جاری با هدف ارتقا ایمنی محورها، ۳۰۰ کیلومتر خط کشی در محورهای مواصلاتی انجام شده است.

وی با بیان اینکه تداوم خط کشی محورها و سایر خدمات راهداری نیازمند حمایت فرمانداران در تخصیص اعتبارات شهرستانی است، افزود: با توجه به ضرورت خط کشی محورهای روستایی انتظار می رود فرمانداران در این خصوص یاریگر ما بوده و در تامین اعتبارات مشارکت کنند.

رحمتی با اشاره به آشکارسازی و رنگ آمیزی سرعت‌گیرها متذکر شد: آشکار سازی سرعت گیرها در محورهای اصلی و بزرگراهی انجام شده و در محورهای فرعی و روستایی نیز ۸۰ درصد از آن به اتمام رسیده است.

سرعت گیر

وی به آمادگی برای ارائه خدمات به مسافران در تعطیلات عید فطر و تعطیلات تابستانی پیش رو اشاره کرد و بیان داشت: اکیپ های راهداری در محورهای مواصلاتی و جاده های گردشگری مستقر هستند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up