• شناسه خبر : 67695
  • تاریخ انتشار : 16 شهریور 1401 - 02:15

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: اصلی‌ترین دغدغه اساتید ودانشگاهیان وکارکنان مجموعه‌های دانشگاهی ضعف در پرداخت حق الزحمه و حقوق دانشگاه‌ها است.

پول حقوق

سیدغنی نظری‌خانقاه صبح امروز در نشست و هم اندیشی با اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور و آزاد اسلامی واحد خلخال اظهار داشت: اصلی‌ترین دغدغه اساتید ودانشگاهیان وکارکنان مجموعه‌های دانشگاهی ضعف در پرداخت حق الزحمه و حقوق دانشگاه‌ها است.

نظری با اشاره به این که دانشگاه های خلخال جزو قطب‌های دانشگاهی شمالغرب کشور است گفت: به دلیل مشکلات موجود در دانشگاه های شهرستان خلخال تا 15 هر ماه حقوق کارکنان در دو دانشگاه پرداخت نمی‌شود و همه کارکنان به افزایش ده درصدی به دلیل عدم تناسب با تورم معترض هستند.

وی با اشاره به ضعف کشور واستان در ارائه رشته های پرطرفدار به دانشگاه آزاد و پیام نور خلخال گفت: با توجه به وجود هیئت‌های علمی مناسب و کیفیت آزمایشگاه ها و امکانات و زیرساخت های موجود دانشگاهی در خلخال باید هر دودانشگاه از رشته های پرطرفدار برخوردار شوند و مکاتبه لازم با وزارت تحقیقات علوم وفناوری انجام خواهد شد.

نظری گفت: وقتی دانشجویی در تمامی سطوح از کارشناسی وکارشناسی ارشد در رشته مدیریت در دانشگاه آزاد خلخال به تحصیل مشغول بوده شایسته نیست که برای تحصیل دکتری در دانشگاهی دیگر مشغول تحصیل شود و باید شرایط لازم از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری برای ایجاد این رشته در مقطع دکتری در خلخال پایه‌ریزی شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up