• شناسه خبر : 67726
  • تاریخ انتشار : 17 شهریور 1401 - 03:24

رئیس کمیته داوران هیات فوتبال استان اردبیل گفت: استعدادیابی داوران فوتبال در شهرستان اردبیل و مشگین‌شهر برگزار شد و داورانی که نمره قبولی گرفتند برای قضاوت مسابقات معرفی می‌شوند.

استادیوم فوتبال

صمد نوتاش ظهر پنجشنبه در آئین تجلیل از داوران فوتبال و فوتسال استان اردبیل اظهار کرد: استعدادیابی داوران فوتبال در شهرستان اردبیل و مشگین‌شهر برگزار شد و داورانی که نمره قبولی گرفتند برای قضاوت مسابقات معرفی می‌شوند.

وی بر تداوم برگزاری استعدادیابی داوری و دوره‌های داوری در استان تاکید کرد و افزود: حمایت برای رشد و توسعه داوری فوتبال و فوتسال استان در اولویت قرار دارد.

رئیس هیأت فوتبال استان اردبیل بیان کرد: داوران فوتبال و فوتسال استان اردبیل استعداد بسیار بالایی دارند که قضاوت در سطح فوتبال و فوتسال کشور نمود این امر است.

نوتاش از حضور داوران فوتبال و فوتسال استان در مسابقات لیگ برتر لیگ دسته یک و دو و سه و پایه فوتبال و فوتسال کشور خبر داد و گفت: داوران اردبیلی در سطح اول فوتبال کشور هم قضاوت می‌کنند.

وی افزود: علاوه بر داوری آقایان در داوری بانوان هم شاهد حضور داوران بانوان اردبیلی در سطح اول فوتبال کشور هستیم که حتی ژاله طوفان‌پور داوری بانوی اردبیلی سابقه قضاوت بین‌المللی راهم دارد.

امین‌فر، رئیس کمیته داوران هیأت فوتبال استان اردبیل نیز در این مراسم بیان کرد: ۹ داور فوتبال استان اردبیل در کلاس پیش داوری فوتبال کشور شرکت کرده بودند که این امر در نوع خود بی‌نظیر بوده و نشان از رشد و توسعه داوری استان اردبیل است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up