• شناسه خبر : 67830
  • تاریخ انتشار : 23 شهریور 1401 - 01:21

مدیرکل نوسازی،‌ توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: پروژه‌های نوسازی در قالب واحدهای آموزشی جدید از هفته دولت آغاز شده و تا اول مهرماه ۴۱ پروژه را تحویل آموزش و پرورش می‌دهیم.

کلاس مدرسه

حسن محمدی ادیب اظهار کرد: در حال حاضر ۱۹۱ پروژه عمرانی به همت نوسازی و تجهیز مدارس استان در حال اجرا است که در نوع خود یک رکورد بی‌سابقه محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: در همه شهرستان‌ها شاهد احداث واحدهای آموزشی متعددی هستیم و به جرأت می‌توان گفت همه شهرستان‌های استان در حوزه مدرسه‌سازی به یک کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: با احداث و تجهیز واحدهای آموزشی تلاش ما بر این است تا نسل آینده در بهترین فضا تحصیل خود را انجام داده و دغدغه‌ای از بابت تأمین فضای ایمن در ابعاد مختلف نداشته باشیم.

محمدی ادیب افزود: ۴۱ پروژه مدرسه‌سازی در مناطق مختلف استان در حال افتتاح و بهره‌برداری است که از هفته دولت این افتتاح‌ها را شاهد هستیم که تا اول مهرماه در مجموع ۴۱ پروژه به ارزش ۱۴۰ میلیارد تومان در سطح استان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در بین دستگاه‌های اجرایی استان نوسازی مدارس رکورد ساخت، تکمیل و تحویل پروژه‌های عمرانی را به خود اختصاص داده و با مجاهدت خستگی‌ناپذیر همکارانمان سعی بر این است تا این جریان عمرانی و ساخت و ساز همچنان ادامه پیدا کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up