• شناسه خبر : 6807
  • تاریخ انتشار : 14 خرداد 1398 - 10:10

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی خودروهای سنگین اشاره کرد و گفت: این ممنوعیت از ساعت ۱۲ ظهر لغایت ۲۴ شب روز دوشنبه و از ۸ صبح لغایت ۲۴ شب روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و جمعه اعمال می‌شود که تردد خودروهای سنگین حامل مواد سوختی و فاسد شدنی بلامانع است.

ترافیک

به گزارش شهرخوان، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: عملیات ایمن‌سازی محورهای مواصلاتی استان در حال انجام بوده و اکیپ‌های راهداری در تمامی محورها حضور دارد.

علی رحمتی در حاشیه بازدید از محور اردبیل- نمین اظهار کرد: در هفته‌های اخیر با هدف بهبود ایمنی محورها، نصب علائم و تابلوهای اطلاع‌رسانی، آشکارسازی سرعت‌گیرها در تمامی محورهای اصلی و فرعی، خط کشی به میزان ۳۰۰ کیلومتر و لکه‌گیری و آسفالت‌ریزی انجام شده است.

علی رحمتی

وی با اشاره به پیش بینی افزایش تردد در محورهای مواصلاتی افزود: اکیپ‌های راهداری در همه محورها به‌ویژه نقاط حادثه خیز مستقر شده‌اند و در حال حاضر تردد در تمامی جاده‌های مواصلاتی استان آرام و روان است.

عضو شورای ترافیک استان تصریح کرد:وضعیت محورهای مواصلاتی با کمک ۶۴ دوربین تردد‌شمار، ۳۹ دوربین نظارت تصویری و ۱۴ دوربین ثبت تخلف آنلاین و پلاک‌خوان رصد می‌شود.

رحمتی به اعمال محدودیت‌های ترافیکی خودروهای سنگین با هدف ارتقاء ایمنی جاده‌ها و کاهش تصادفات اشاره کرد و گفت: این ممنوعیت از ساعت ۱۲ ظهر لغایت ۲۴ شب روز دوشنبه و از ۸ صبح لغایت ۲۴ شب روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و جمعه اعمال می‌شود که تردد خودروهای سنگین حامل مواد سوختی و فاسد شدنی بلامانع است.

ترافیک- حمل و نقل

وی افزود: مسافران و رانندگان می‌توانند جهت اطلاع از وضعیت محورهای مواصلاتی با سامانه ۱۴۱ و مرکز مدیریت راه‌های استان به شماره ۰۴۵۳۳۷۴۵۹۰۰ تماس حاصل نمایند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up