• شناسه خبر : 6842
  • تاریخ انتشار : 16 خرداد 1398 - 01:15

شهردار اردبیل گفت: قصد ورود به انتخابات را ندارم و منافع شهر و شهروندان را مقدم بر منافع خودم می‌دانم.

حمید لطف اللهیان
منافع شهر و شهروندان بر همه چیز مقدم است

به گزارش شهرخوان، حمید لطف‌اللهیان دقایقی پیش در حاشیه جلسه رسمی شورای شهر در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: بنده در هیچ اظهارنظری برای حضور در انتخابات اعلام آمادگی نکردم و تمام مسایل مطرح شده در ماه‌های اخیر گمانه‌زنی بیش نبوده است.

وی با بیان اینکه در این چهار سال همیشه و در هر زمان منافع شهر و مردم را بر سایر مسایل ترجیح داده و مقدم شمرده‌ام، خاطرنشان کرد: شواهد نشان می‌دهد که ما در این چهار سال سیاسی و یا حزبی حرکت نکردیم بلکه دست به کارهای زیربنایی در حوزه‌های مختلف زدیم که نمود و نشانه آن برای همه آشکار است.

شهرداری نهاد سیاسی نیست

شهردار اردبیل گفت: بنده بر این باورم شهرداری نهاد سیاسی نیست بلکه یک نهاد فرهنگی، خدماتی و عمرانی است که در این چهار سال در همین راستا برنامه‌ریزی کرده و کارها را به پیش برده است.

لطف‌اللهیان افزود: همچنان در سنگر شهرداری با قوت و قدرت به کار ادامه خواهم داد و هیچ وقت درصدد مسایل حاشیه‌ای نبوده و نخواهم بود چرا که معتقدم مسایل حاشیه‌ای ما از اصل کار خدمات عمرانی، فرهنگی و شهری غافل خواهد کرد.

در ماه‌های اخیر برخی از رسانه‌ها و کانال‌ها و شبکه‌های مجازی گمانه‌زنی‌های خود را در مورد حضور شهردار اردبیل در انتخابات اردبیل در قالب اخبار، گزارش‌ها و تحلیل‌ها ارائه کرده بودند که امروز شهردار اردبیل با حضور در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل بدون استعفا برای حضور در انتخابات به همه آنها خط بطلان کشید تا معلوم شود حمید لطف‌اللهیان همچنان در پست شهرداری اردبیل و در ارائه خدمات به مردم حاضر و آماده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up