• شناسه خبر : 69011
  • تاریخ انتشار : 16 آبان 1401 - 01:44

در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر اردبیل صدور مجوز پرداخت هزینه کمک درمانی همکار مصدوم شهرداری که چشم خود را از دست داده است، مطرح و مورد تصویب قرار گرفت.

به گزارش شهرخوان، حاج جواد انصاری در چهل و نهمین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دانش آموزن شهید در روز 13 آبان سال 57 و سالروز تسخیر لانه جاسوسی که به فرموده بنیانگذار کبیر انقلاب (امام راحل) این روز انقلاب دوم برای کشور عزیزمان ایران بود؛ تصریح کرد: مردم فهیم و آگاه اردبیل در روز جمعه باحضور خود در راهپیمایی روز دانش آموز که روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است؛ مشت محکمی بر دهن دشمن و کسانی که پیگیر مسائل ایران جهت برهم زدن امنیت و آرامش این کشور هستند زدند.

وی با بیان اینکه در واقع این حضور نشان از روحیه استکبارستیزی مردم شریف اردبیل بویژه در چنین شرایط حساس است؛ گفت: حضور پرشور و گسترده مردم شریف ایران در سراسر کشور پاسخی به کل دنیا در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به بررسی بیش از 4 لایحه از سوی شهرداری اردبیل در جلسه رسمی شورا گفت: لایحه هزینه کمک درمانی یکی از همکاران شهرداری که در حین ماموریت کاری در جشن عید غدیر در پیاده راه عالی قاپو دچار سانحه شده و چشم خود را از دست داده بود با رای اعضای شورا تصویب شد.

️انصاری با بیان اینکه هرچند این ایثار و فداکاری با هیچ چیزی قابل جبران نیست؛ اما شهردار و اعضای شورای شهر برخود وظیفه میدانیم حامی و پشتیبان همکاران خدوم شهرداری اردبیل باشیم که در این راستا مقرر شد شهرداری اردبیل نسبت به پرداخت کمک هزینه درمانی این همکار عزیز به مبلغ 500 میلیون ریال بعد از تایید هیات تطبیق در فرمانداری اقدام کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up