• شناسه خبر : 69104
  • تاریخ انتشار : 20 آبان 1401 - 12:56

رئیس شورای شهر اردبیل با اشاره به اینکه شهرداری و شورا کار فرهنگی را باید از محلات شروع کند، گفت: تمامی نهادها و اردات باید برای رشد فرهنگی شهر از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

جواد انصاری: کار فرهنگی نیازمند همکاری تمامی ادارت می باشد

به گزارش شهرخوان، سومین نشست هم افزایی دستگاههای فرهنگی استان اردبیل در راستای برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری با حضور مدیران کل ادارات فرهنگی و هنری، مسئولان اجرایی برنامه های فرهنگی، شهردار و اعضای شورای شهر اردبیل در سالن اجتماعات شورای شهر اردبیل برگزار شد.

تمامی طرح های عمرانی پیوست فرهنگی دارند

رئیس شورای شهر اردبیل با اشاره به اینکه مقوله فرهنگ یک امر جدانشدنی از طرحهای عمرانی مجموعه مدیریت شهری است، گفت: با توجه به اینکه رشد و ترقی فرهنگی شهر از دغدغه های جدی شورای دور ششم است؛ بنابراین تمامی طرح های عمرانی که در سطح شهر توسط شهرداری اجرا میشود پیوست فرهنگی دارند.

وی با بیان اینکه در راستای اجرای برنامه های فرهنگی شهر اردبیل، اعضای شورای شهر تعامل ویژه ای با نهادهای فرهنگی، هنری و … دارد؛ افزود: برای اجرای این برنامه ها نیاز است دیگر نهادهای فرهنگی همکاری مضاعف داشته باشند.

جواد انصاری ادامه داد: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل نیز توجه ویژه ای نیز به اجرای برنامه های فرهنگی در محلات اردبیل به ویژه مناطق کم برخوردار دارد که این سازمان در حوزه های فرهنگی، ورزشی، اجتماعی ،سلامت، آموزشی، گردشگری، کارآفرینی و….کاملا فعال است.

رئیس شورای شهر اردبیل ضمن تقدیر از تلاشهای نماینده ولی فقیه در اردبیل و امام جمعه اردبیل در شورای فرهنگ عمومی بیان کرد: مجموعه مدیریت شهری در خدمت این نهاد است و از هیچ تلاشی برای رشد فرهنگی شهر دریغ نخواهد کرد.

اسفریس عالی قاپو اردبیلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up