• شناسه خبر : 69360
  • تاریخ انتشار : 02 آذر 1401 - 10:59

جواد انصاری با اشاره به اینکه شهرداری و شورا در خدمت سپاه و بسیج است، گفت: این دو نهاد در کنار ایجاد امنیت در جامعه، نقش مهمی در رفع برخی چالش ها دارند.

شهرداری و شورا در خدمت سپاه و بسیج است

به گزارش شهرخوان، جواد انصاری رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل به‌مناسبت هفته بسیج با سردار غلامحسین محمدی‌اصل، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل و حجت‌الاسلام حسین علیی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل دیدار و ضمن تبریک هفته بسیج، آمادگی شهرداری اردبیل جهت همکاری با سپاه و بسیج را اعلام کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به نقش خطیر سپاه و بسیج در جامعه، افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر در راستای توسعه فرهنگی و رفع معضلات اجتماعی در خدمت سپاه و بسیج است.

وی با اشاره به مسئولیت و وظایف خطیر بسیج و سپاه پاسداران در مقابله با انحرافات فرهنگی، افزود: سپاه و بسیج نقش مهم و سازنده‌ای در حل چالش‌های اجتماعی و فرهنگی جامعه، به عهده دارد.

شهردار اردبیل تصریح کرد: نیروهای سپاه و بسیج در تمامی عرصه‌ها و برهه‌ها جهت خدمات‌رسانی به مردم شریف ایران اسلامی تلاش کرده و مردم نیز همواره قدردان زحمات سپاه و بسیج هستند.

صفری با بیان اینکه شهرداری و شورای اسلامی شهر اردبیل برای پیشبرد اهداف بسیج و سپاه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد، گفت: شهرداری برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی پای کار است.

سلامت صفری سخنگوی شورای اسلامی شهر اردبیل نیز با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور گفت: این بار دشمن با جنگ ترکیبی و شناختی به میدان آمده است و همانطور که همه ما می‌دانیم هدف دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران، از بین بردن وحدت و اتحاد ملت ایران است که بدون شک با آگاهی مردم و تلاش مسئولان و نیروهای انقلابی از جمله نیروهای مخلص بسیج و سپاه باری دیگر نقشه‌های دشمنان نقش بر آب خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up