• شناسه خبر : 69816
  • تاریخ انتشار : 30 آذر 1401 - 05:23

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل به تدوین تفاهم نامه‌ای بین مراکز استان‌های شمالغرب کشور برای مواقع بحران ضروری تاکید کرد.

شورابه گزارش شهرخوان، رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل بهمراه شهردار کلانشهر اردبیل در نخستین مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی و شهرداران مراکز استان‌های شمال‌غرب کشور به میزبانی تبریز حضور یافتند.

جواد انصاری در نخستین مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی و شهرداران مراکز استان‌های شمال‌غرب کشور که به میزبانی تبریز برگزار شد، بر لزوم تدوین تفاهم‌نامه‌ای بین مراکز استان‌های شمال‌غرب کشور تاکید کرد و گفت: بر اساس این تفاهم‌نامه، چهار استان شمال‌غرب کشور نه تنها در مواقع بحران بلکه در دیگر موارد نیز می‌توانند همکاری داشته باشند.

وی افزود: امیدوارم این مجمع با حرکت‌های خوب خود به دیگر استان‌ها نیز تسری یافته و در خدمت مردم باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل با بیان اینکه شوراها دستگاه نظارتی بوده و بازوان اجرایی آن‌ها شهرداری‌ها هستند، تصریح کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی باید زیر نظر مدیریت شهری باشند ولی متاسفانه این مورد ابتر مانده است.

انصاری ادامه داد: امیدوارم در نشستی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی این چهار استان، بتوانیم دستگاه‌های اجرایی را نیز پای کار بیاوریم.

وی با اشاره به برگزاری این مجمع در سطح کلان‌شهرها و روسای شوراهای اسلامی کشور، افزود: در پی انتخاب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در مجمع مشورتی کلان‌شهرهای کشور، پیشنهاد تشکیل مجمع رؤسای شوراها و شهرداران استان‌های شمال‌غرب مطرح شد و امیدواریم استان‌های کردستان، گیلان و قزوین نیز به این مجمع ملحق شوند.

جواد انصاریدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up