• شناسه خبر : 70265
  • تاریخ انتشار : 21 شهریور 1402 - 03:42

مفقودی پروانه اشتغال نظام مهندسی باید در یکی از روزنامه های سراسری چاپ شود.

چاپ آگهی مفقودی پروانه اشتغال نظام مهندسی

چاپ آگهی مفقودی پروانه اشتغال نظام مهندسی از ضروریات گرفتن پروانه المثنی محسوب می شود. این پروانه از آنجا که ممکن است مورد سوء استفاده قرار گیرد، ضمن ثبت باید در یکی از روزنامه های سراسری کثیرالانتشار چاپ و اعلان سراسری شود.

در صورت گم شدن پروانه اشتغال نظام مهندسی شما می توانید همه روند ثبت و چاپ آگهی ما را به ما بسپارید تا کار شما در سریعترین زمان صورت گیرد.

نمونه آگهی مفقودی پروانه اشتغال نظام مهندسی

پروانه اشتغال به کار اینجانب…… با کد ملی ……. در رشته………….. پایه …………… به شماره پروانه اشتغال …….. و شماره عضویت ………………… به تاریخ صدور ……. از شهر……… مفقود گردیده است. از یابنده تقاضا می شود اصل مدرک را به آدرس …………………… ارسال نمایند.

در صورت مفقودی پروانه اشتغال نظام مهندسی می توانید از طریق شماره 0991.422.0080 آگهی خود را سفارش دهید تا در سریعترین زمان و با کمترین هزینه در روزنامه سراسری کثیرالانتشار منتشر شود.

چاپ آگهی مفقودی در روزنامه

چاپ آگهی مفقودی در تبریز, ارومیه, اردبیل, اصفهان, کرج, ایلام, بوشهر, تهران, خراسان, خوزستان, زنجان, سمنان, سیستان و بلوچستان, شهرکرد, شیراز, قزوین, قم, یاسوج, سنندج, کرمان, کرمانشاه, گلستان, گرگان, رشت, خرم آباد, مازندران, گیلان, ساری, رشت, اراک, هرمزگان, بندرعباس, همدان, یزددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up