• شناسه خبر : 70477
  • تاریخ انتشار : 11 آذر 1402 - 02:37

متن آگهی مفقودی مدارک و اسناد خودرو شامل مفقودی سند خودرو یا همان سند کمپانی، مفقودی برگ سبز خودرو، ، مفقود شدن کارت خودرو می باشد.

به گزارش شهرخوان، در صورت مفقودی مدارک و اسناد خودرو و گرفتن المثنی آن باید مرحله چاپ آگهی مفقودی در روزنامه سراسری کثیرالانتشار را طی کنید.

نمونه متن آگهی مفقودی مدارک و اسناد خودرو

1- نمونه خلاصه (برخی دفاتر قبول نمی کنند)

برگ سبز / سند خودرو / کارت ماشین………….مدل به شماره انتطامی ………..و شماره شاسی………. و شماره موتور……….. بنام ……….. با کد ملی………… صادره از شهر …………..مفقود و فاقد اعتبار است.

 

نمونه متن آگهی مفقودی برگ سبز خودرو

عکس متن آگهی مفقودی برگ سبز

2- نمونه کامل ( مورد قبول همه دفاتر می باشد)

اینجانب ………… مالک خودرو …………… به شماره انتظامی ……….. به شماره شاسی……………. و شماره موتور…………… به علت فقدان اسناد فروش سند کمپانی/ برگ سبز خودرو/ کارت ماشین تقاضای رونوشت المثنی سند اسناد مذکور را نموده است. لذا چنانچه هر کسی ادعایی در مورد خودروی مذکور دارد ظرف مدت 10 رو به دفتر حقوقی سازمان فروش شرکت ایران خودرو/ سایپا………. واقع در شهر………. مراحعه نماید. بدیهی است پس از تقاضای مهلت مزبور طبق ضوابط مقرر اقدام خواهد شد. ضمنا برگ سبز خودرو مذکور نیر مفقود و فاقد اعتبار می باشد.

 

قابل ذکر است که هر دو متن به مشخصات خودرو و صاحب خودرو اشاره دارد ولی آگهی اول بسیار قانونی و بر اساس مفاد اعلام شده می باشد.

شما هم اگر دنبال راه حل آسان برای ثبت و چاپ آگهی مفقودی هستید با شماره 0991.422.0080 تماس بگیرید تا ضمن دریافت مشاوره، آگهی شما در کمترین زمان و با کمترین هزینه منتشر شود.

چاپ آگهی مفقودی در روزنامه سراسری

متن آگهی مفقودی مدارک و اسناد خودرودیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up