• شناسه خبر : 7135
  • تاریخ انتشار : 19 خرداد 1398 - 10:40

استاندار اردبیل گفت: اهمیت به راه‌اندازی صنایع تبدیلی و تکمیلی با ایجاد شهرک‌های گلخانه‌ای در دستور کار است و فاز نخست این طرح به زودی وارد چرخه فعالیت می‌شود و این پروژه در 5 مرحله قابل اجرا است.

اکبر بهنام جو

برنامه ریزی های مناسب در صدد توسعه شهرک گلخانه ای

به گزارش شهرخوان، استاندار اردبیل گفت: ۲۸۰۰ فرصت شغلی پایدار در شهرک‌های گلخانه‌ای شمال اردبیل ایجاد می‌شود.

اکبر بهنامجو در جلسه بررسی تامین زیرساخت های شهرک های گلخانه ای شمال استان اردبیل اظهار داشت: به منظور توسعه شهرک‌های گلخانه‌ای استان درصدد هستیم در این زمینه برنامه‌ریزی‌های مناسبی داشته باشیم.

گلخانه

واگذاری 400 هکتار شهرک گلخانه ای به سرمایه گذاران

وی بیان کرد: دو هزار و 800 فرصت شغلی پایدار در شهرک‌های گلخانه‌ای شمال اردبیل ایجاد می‌شود و 400 هکتار از اراضی شهرک‌های گلخانه‌ای به سرمایه‌گذاران واگذار شده است که این مسئله بدون شک در راستای توسعه و تامین زیرساخت‌های شهرک‌های گلخانه‌ای شمال استان مبنای کار است.

استاندار اردبیل با اشاره به این که استان اردبیل به عنوان پایلوت گلخانه ای کشور انتخاب شده است گفت: بیشترین راندمان تولید و بهره‌دهی با اهمیت به راه‌اندازی شهرک‌های گلخانه‌ای در نقاط مختلف استان با کم‌ترین سرمایه‌گذاری در دستور کار قرار دارد که با کم‌ترین تسهیلات مبنای کار است.

گلخانه

بهنامجو بیان کرد: توسعه و ایجاد زیرساخت‌های اساسی اولویت ما در بخش کشاورزی است که راه‌اندازی واحدهای تولیدی و صنایع تبدیلی در استان اولویت است و درصدد هستیم با مشارکت دستگاه‌های مربوطه و شرکت شهرک‌های کشاورزی بتوانیم به اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

وی تصریح کرد: اهمیت به راه‌اندازی صنایع تبدیلی و تکمیلی با ایجاد شهرک‌های گلخانه‌ای در دستور کار است و فاز نخست این طرح به زودی وارد چرخه فعالیت می‌شود و این پروژه را در 5 مرحله قابل اجرا کنیم و در پیاده‌سازی برنامه‌های اجرایی پیشگام باشیم که این موضوع برای ما حائز اهمیت است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up