• شناسه خبر : 7141
  • تاریخ انتشار : 19 خرداد 1398 - 11:42

شهردار اردبیل با اشاره به آمادگی شهر اردبیل برای برگزاری مسابقات لیگ ملت‌های والیبال، گفت: سازه‌های تبلیغات محیطی، بیلبوردها و استندها به منظور اطلاع‌رسانی در اختیار اداره ورزش و جوانان استان قرار گرفته است.

IMG 0125

به گزارش شهرخوان، حمید لطف‌اللهیان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: به منظور میزبانی شایسته و مناسب از این رویداد ورزشی، شهرداری اردبیل در کنار نهادهای مربوطه است تا اردبیل همچون سال‌های گذشته سربلند از این مسابقات دربیاید.

وی از آمادگی شهر برای برگزاری این مسابقات خبر داد و گفت: سازه‌های تبلیغات محیطی، بیلبوردها و استندها به منظور اطلاع‌رسانی در اختیار اداره ورزش و جوانان استان قرار گرفته است.

لطف‌اللهیان تصریح کرد: زیباسازی فضا و چهره شهر نیز در دستور کار قرار دارد و بیش از 20 هزار بوته گل طبیعی ظرف یک هفته در شهر توسط نیروهای فضای سبز شهرداری اردبیل کاشته خواهد شد.

آمادگی شهرداری اردبیل برای برگزاری تمامی رویکردهای ورزشی

شهردار اردبیل بیان کرد: توسعه و رونق گردشگری همسو با ارایه بهتر خدمات شهری بوده و شهرداری اردبیل برخود وظیفه می‌داند تمهیدات و اقدامات لازم برای برگزاری این رویداد ورزشی را به درستی انجام دهد.

وی با بیان اینکه مسابقات و رویدادهای ورزشی بر پویایی و نشاط جوانان تاثیر دارد، افزود: همواره شهرداری اردبیل آمادگی خود را برای برگزاری تمامی رویدادهای ورزشی اعلام می‌کند.

والیبال

لطف‌اللهیان گفت: در راستای توجه به سلامت و نشاط شهروندان اردبیل و توسعه ورزش‌های همگانی ایستگاه‌های سلامت ورزش صبحگاهی شهرداری اردبیل همه روزه از ساعت هفت تا هشت با حضور مربیان هیئت همگانی اردبیل راه‌اندازی و در خدمت همشهریان گرامی است.

شهردار اردبیل بیان کرد: پارک آرتا، پارک آذربایجان، پارک زرناس، پارک شهرک حقیقت، پارک بنی هاشم محله حسن‌آباد، پارک کارشناسان شهرک اداری، پارک شفا، پارک بانوان، پارک فردوس جین، پارک شهرک کوثر، پارک ولایت، پارک معلم، پارک وحدت سلمان‌آباد، منطقه گردشگری شورابیل و پارک جیرال از جمله پارک‌هایی است که ورزش‌های صبحگاهی در این مکان‌ها برگزار می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up