• شناسه خبر : 72312
  • تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1402 - 03:10

مولتی استایل از جمله متریال های مناسب برای ساخت تابلوی اداری است.

R13K 268

حتما تا به حال توجه تان به تابلوهای مختلف اداری جلب شده است. این تابلوها ممکن است سردرب اتاق ها، توی راهرو و.. نصب شود. اکثر ادارات و سازمان ها برای راهنمایی مراجعه کنندگان شان از این تابلوها استفاده می کنند. شما هم تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که جنس تابلوهای اداری چیست؟ این تابلوها با ورق پلکسی گلاس و یا ورق مولتی استایل ساخته می شود. قطعا می توان تابلوها را با متریال های دیگری هم ساخت اما پلکسی و مولتی استایل علاوه بر این که مقرون به صرفه هستند، کیفیت بالایی هم دارند.

اجرای تابلوی اداری روی پلکسی و مولتی استایل

شاید برایتان جالب باشد بدانید که چگونه این کار انجام می شود. ابتدا طرح مد نظر با استفاده از نرم افزارها طراحی شده و نهایی می شود. پس از آن طرح را با استفاده از برش لیزری روی پلکسی گلاس که به آن طلق شفاف هم گفته می شود و یا روی مولتی استایل، برش می زنند.

کمی بیشتر در مورد پلکسی گلاس

این ورق ها بر پایه پلاستیک ساخته شده و به آن طلق شفاف هم گفته می شود. این متریال از خانواده پلیمرهای ترموپلاستیک است و در قالب سازی و تغییرات حرارتی کاربردهای زیادی دارد. پلکسی گلاس ها در ابعاد استاندارد ساخته می شود اما می توانید آن را در هر سایزی که بخواهید، برش بدهید.

پلکسی گلاس انواع مختلف و کاربردهای فراوانی دارد. پلکسی گلاس رنگی، ترانسپارنت، آینه ای و… از جمله انواع پر کاربرد آن هستند.

کمی بیشتر درمورد مولتی استایل

مولتی استایل از جمله متریال های مناسب برای ساخت تابلوی اداری است.این ورق ها بر پایه پلاستیک ساخته شده و یک روکش هم دارد. انواع مختلف نقره ای، طلایی، مسی، خش دار، آینه ای، براق و… از این متریال در صنایع گوناگون کاربردهای زیادی دارد.

خرید پلکسی گلاس ومولتی استایل

در پلکسی روژان با ارائه بهترین برندها در زمینه پلکسی گلاس و مولتی استایل pelaxi1397.ir سعی می کنیم خیالتان را از این بابت راحت کنیم. در صورتی که برای انتخاب ورق مناسب جهت تولید پلاک اداری نیاز به مشاوره دارید، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. هم چنین می توانید سفارش برش لیزری این ورق ها را هم به کارشناسان ما اعلام کنید.

R13K 269

داشتن تابلو راهنما ضرورت است

بسته به این که سازمان در چه مقیاسی فعالیت می کند، از نظر فیزیکی چگونه است و بسیاری موارد دیگرمشخص می شود که به چه تعداد تابلو راهنما احتیاج دارید. تصور کیند وارد یک اداره شده اید که حتی خیلی بزرگ هم نیست. اگر تابلوهای راهنما وجود نداشته باشند، قطعا دردسرزیادی خواهید داشت تا افراد و بخش های مربوطه را پیدا کنید.

برای ساخت تابلوهای اداری از ورق های پلکسی و مولتی استایل در ضخامت های مختلف استفاده می شود. طبیعی است که در این میان سلیقه کارفرما هم مهم است.البته وقتی صحبت از سازمان و اداره است بیشتر از سلیقه مهم است که فرهنگ سازمانی آن را بدانیم، در مورد برند و شرایطش بدانیم و بسیاری موارد دیگر که بر روی تمامی جزئیات مربوط به یک فضای اداری یا سازمانی اثرگذار است.

امکان حکاکی روی ورق های مولتی استایل و یا پلکسی باعث می شود بتوانید تابلوهای اداری را در اشکال مختلف وحتی خلاقانه طراحی کنید البته به شرط این که با فرهنگ سازمان هم خوانی داشته باشد.

نصب تابلوی اداری

طبیعی است که پس از آماده شدن تابلوها باید آن ها را نصب کنید. اما تابلوهایی که با مولتی استایل و پلکسی ساخته می شود را چگونه می توان نصب کرد؟

می توانید تابلو را با استفاده از پیچ های اسپیسر تابلو نصب کنید. هم چنین نصب این تابلوها با چسب های مخصوص هم به راحتی انجام می شود. اگر می خواهید تابلوها استقامت بیشتری داشته باشند، بهتر است که آن ها را با پیچ نصب کنید ولی اگرعجله دارید چسب هم به اندازه کافی مقاومت دارد. دقت کنید که باید چسب مقاوم و خوبی را برای این کار انتخاب نمایید.

خرید تابلوی اداری

برای این که تابلوهای اداری مد نظرتان را سفارش بدهید، ابتدا باید مشخص شود که متن هر تابلو و یا طرح آن چیست و قرار است در چه سایزی چاپ شود. این موارد باید دقیق مشخص شود زیرا بعد از برش ورق اگر نیاز به سایز بزرگترآن داشته باشید، باید ورق دیگری تهیه کنید.

در این جا رعایت اصول بصری وگرافیک هم موضوع مهمی است که قطعا طراح به آن توجه می کند. خوب است که متن مد نظر خلاصه بوده و با فونتی بزرگ و خوانا نوشته شود. در صورت نیاز می توان لوگوی سازمان را هم در کنار متن، روی تابلوحکاکی کرد.

R13K 270دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up