• شناسه خبر : 7245
  • تاریخ انتشار : 20 خرداد 1398 - 10:36

استاندار اردبیل گفت: در شهرستان گرمی پنج کارخانه تولید شیرآلات بهداشتی راه‌اندازی می‌شود که با تکمیل این پروژه‌های در دست اجرا این شهرستان به برند کشوری و منطقه‌ای و قطب تولید شیر‌آلات بهداشتی در کشور تبدیل خواهد شد.

اکبر بهنام جو

تبدیل شهرستان گرمی به قطب تولید شیرآلات کشور 

به گزارش شهرخوان، اکبر بهنام‌جو ‌در بازدید از پروژه‌های در حال اجرای تولید شیر‌آلات صنعتی در شهرستان گرمی اظهار داشت: در شهرستان گرمی پنج کارخانه تولید شیرآلات بهداشتی راه‌اندازی می‌شود که با تکمیل این پروژه‌های در دست اجرا این شهرستان به برند کشوری و منطقه‌ای و قطب تولید شیر‌آلات بهداشتی در کشور تبدیل خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه شیرآلات آویسا در طول 9 ماه پیشرفت فیزیکی قابل توجهی داشته است، افزود: این واحد تولیدی با تعهد اشتغال220 نفر سوله‌های خود را تکمیل می‌کند که راه‌اندازی این واحد می‌تواند نقش مهمی در ایجاد اشتغال ایفا کند.

استاندار اردبیل گفت: صاحب این مجموعه از اهلیت خوبی برای سرمایه‌گذاری برخوردار بوده و با وضعیت حاکم فاز نخست این مجموعه در روز گرمی به بهره‌برداری می رسد.

 

کارخانه- شهرک صنعت

ایجاد اشتغال برای 350 نفر با تکمیل کارخانه شیرآلات نوآوران

بهنام‌جو با اشاره به راه‌اندازی و اجرای مجموعه تولیدی شیرآلات نوآوران بیان کرد: از 18 سوله در دست اجرای این مجموعه هفت مورد تکمیل شده و با 40 نفر اشتغال در حال تولید انواع شیرآلات هستند.

استاندار اردبیل در مورد اشتغالزایی این واحد تولیدی تصریح کرد: در صورت تکمیل این کارخانه برای 350 نفر اشتغال ایجاد می‌شود.

وی با اشاره به قول مساعد معاون اقتصادی وزیر کشور برای اعطای تسهیلات سرمایه در گردش برای واحدهای تولیدی شیر‌آلات در شهرستان گرمی اظهار کرد: تلاش می‌کنیم تا با حمایت از فعالیت‌های تولیدی این واحدها زمینه برای رونق تولید و اشتغال در آنها را فراهم آوریم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up