• شناسه خبر : 72487
  • تاریخ انتشار : 01 خرداد 1402 - 02:43

استفاده نادرست از یخچال نیز یکی از دلایل آسیب سریعتر یخچال است.

یخچال، فر و اجاق گاز آشپزخانه

یکی از خدمات ماندگار سرویس تعمیر یخچال و فریزر در شهر قدس است که توسط تعمیر کاران ماهر و متخصص در این زمینه انجام می شود. بدین منظور کافیست با این مرکز تماس بگیرید تا بدون فوت وقت تکنسین های خود را برای رفع مشکل دستگاه به محل مورد نظر شما اعزام کند. یکی از شهرهای مهاجر پذیر استان تهران به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب و آب و هوای مطلوب شهر قدس نام دارد. این شهر که با نام قلعه حسن خان نیز شناخته می شود در بزرگراه فتح و همسایگی استان البرز قرار داشته و از غرب و جنوب غربی با شهرستان شهریار نیز هم جوار است.در دو دهه اخیر به دلیل رشد جمعیت، امکانات مختلفی مانند رفاهی ، آموزشی ، درمانی و… در این شهر افزایش یافته و وجود دو دانشگاه آزاد و پیام نور در شهر قدس تردد در آن را افزایش داده است.

 مشکلات رایج یخچال که نیاز به تعمیر فوری دارند :

یخچال بطور مدام در حال کار و استفاده است لذا عجیب نیست  که یخچال پس از مدتی خراب شده و نیاز به سرویس و تعمیر داشته باشد.  ناگفته نماند استفاده نادرست از یخچال نیز یکی از دلایل آسیب سریعتر یخچال است. در اینجا برخی از مشکلات رایج یخچال وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید:

– یخچال به طور مداوم کار می کند و به تنهایی نمی تواند برق را قطع کند.
– یخچال روشن نمی شود .
– یخچال کار می کند اما در حین کار سر و صدا ایجاد می کند .
– محفظه فریزر یخ زده است .
– یخچال حتی در زمان کار نمی تواند عملکرد خنک کنندگی را انجام دهد.
– آب از یخچال بی بیرون نشتی دارد .
– یخچال بوی نامطبوعی دارد.
– یخچال سوخته است .
– و بسیاری از مشکلات دیگر که نیاز به تعمیر به موقع یخچال دارد.

بسته به اندازه و وضعیت یخچال می توانید خودتان آن را تعمیر کنید یا با تعمیرکار تماس بگیرید. اما فراموش نکنید که اگر در مورد این دستگاه ها و نحوه تعمیر آنها تجربه یا دانش لازم  را ندارید، بهتر است حتما با یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص در این زمینه برای پشتیبانی تماس بگیرید تا سریع و موثر آن را تعمیر کند. برای تعمیر یخچال در شهر قدس ، با ماندگار سرویس تماس بگیرید.

کابینت سفید آشپزخانه

 خرابی های رایج یخچال ساید بای ساید

یخچال ساید بای ساید یک دستگاه سایز بزرگ با ظرفیت بیش از 500 لیتر است. در حال حاضر این سری از یخچال ها به دلیل طراحی مجلل و همچنین ترکیبی از ویژگی های برجسته مانند کنترل پنل الکترونیکی، یخ سازی خودکار، تعادل رطوبت، بو زدایی خودکار، آنتی باکتریال، صرفه جویی در انرژی و … محبوبیت بسیاری را در بین افراد دارند.  برخی از خطاها و خرابی های رایج یخچال های ساید بای ساید عبارتند از:

– دستگاه هنگام کار سر و صدای بلند ایجاد می کند.
– یخچال کار نمی کند.
– یخچال کار می کند اما موادغذایی را سرد نمی کند.
– محفظه های یخچال سرد نیست.
– از کار افتادن سنسورها
– یخچال به طور مداوم و بدون توقف کار می کند.

 نکاتی برای استفاده صحیح و افزایش عمر یخچال

استفاده صحیح از یخچال، کارایی نگهداری مواد غذایی را به حداکثر می رساند و بهترین کیفیت مواد غذایی را تضمین می کند. علاوه بر این،  به شما کمک می کند تا عمر مفید دستگاه را افزایش دهید و آسیب ها و مشکلات احتمالی را به حداقل برسانید و از تعمیر مکرر یخچال خودداری کنید.  طبق  نظر و راهنمایی های تکنسین های ماندگار سرویس مواردی وجود دارد که باید هنگام استفاده از یخچال به آن توجه کنید:

– یخچال را در جای خنک و دور از رطوبت یا مکان های با دمای بالا قرار دهید. در حالت ایده آل، محل یخچال باید حداقل 10 سانتی متر از دیوار فاصله داشته باشد.
– یخچال باید در یک مکان صاف با حرکت محدود ثابت شود.
– باید از پریز برق جداگانه برای یخچال استفاده کنید، آن را با سایر وسایل برقی وصل نکنید.
– یخچال را به مدت طولانی خاموش نکنید زیرا هر بار که یخچال روشن می شود، باید با ظرفیت کامل کار کند و همچنین برق زیادی مصرف می کند.
– یخچال را خیلی خالی یا پر از مواد غذایی نگذارید زیرا بر گردش هوای سرد در یخچال تاثیر می گذارد.
– بسیاری از افراد معمولاً عادت دارند دمای یخچال را برای مدت طولانی ثابت کنند و باعث مصرف انرژی می شود.  بنابراین، باید دمای محفظه ها را متناسب با آب و هوا تنظیم کنید.
– بصورت منظم داخل یخچال را تمیز کنید تا از ورود باکتری به آن جلوگیری شود.
– تعمیر به موقع یخچال در مواقع لزوم برای به حداقل رساندن مشکلات و آسیب الزامیست.

ماندگار سرویس : تعمیرگاه تخصصی یخچال در غرب تهران –  09303030266
www.mandegarservices.ir

کابینت آشپزخانهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up