• شناسه خبر : 72694
 • تاریخ انتشار : 16 خرداد 1402 - 07:25

پارامترهای مختلفی می تواند تعیین کننده قیمت نهایی انواع کانکس باشد.

R13K 358

یکی از پرکاربردترین سازه های پیش ساخته ای که در زندگی امروزی نقش مهم خود را به درستی همیشه ایفا می کند، کانکس می باشد، این محصول بر پایه شالوده های مهندسی دنیا و معماری به روز جهانی طراحی و ساخته شده است و هیچ گونه کم و کاستی نداشته و به همین علت همیشه محصول پرفروشی در این زمینه شناخ ته شده است، کانکس ها در متراژهای گوناگونی به فروش می رسند و شما بر اساس اهداف خود از خرید این محصول می توانید نمونه مناسب را جهت خرید انتخاب و سفارش دهید، سرپناهی ایمن، خلوت و همچنین کم هزینه را به کمک کانکس می توانید تجربه کنید، حتی استفاده از این محصول در دور افتاده ترین مکان ها نیز شامل تدارکات خاصی نیست و شما به راحتی می توانید آن را نصب و از آن استفاده کنید، دنیایی پر از انگیزه های انسانی برای داشتن سر پناهی امن تشنه محصول متفاوت و کاربردی است، که انواع کانکس پاسخگوی این نیاز اولیه و اساسی می باشد.

بررسی قیمت کانکس در متراژ مختلف

پارامترهای مختلفی می تواند تعیین کننده قیمت نهایی انواع کانکس باشد و شما بر اساس بررسی همین فاکتورهای تعیین کننده قیمت می توانید نمونه مناسب را انتخاب کنید، به طور کلی قیمت کانکس با توجه به جنبه کاربردی بودن آن بسیار گران قیمت نبوده و با پرداخت هزینه معقولی می توانید شما در متراژهای گوناگون انواع کانکس را تهیه کنید، کانکس ها بر اساس اهداف خاصی که تولید می شوند، دارای متراژ متفاوتی هستند و شما قبل از خرید می توانید بر اساس نیاز خود نمونه مناسب را انتخاب کنید، در حال حاضر قیمت هر نوع کانکس بیش از حد زیاد نبوده و با توجه به این که قیمت معقولی دارد‌.

همیشه یکی از قسمت های جدایی ناپذیر زندگی صنعتی و حتی روزمره بشر بوده است، هر چه قدر کانکس شما متراژ بزرگ تری داشته باشد، قطعا قیمت نهایی نیز به همان میزان افزایش پیدا می کند، کانکس ها در اندازه های مختلف مینیمال تا سایزهای بزرگ تر قابل سفارش هستند و یکی از عوامل تعیین کننده قیمت نهایی متراژ محصول می باشد و شما قبل از خرید باید به این نکته توجه کافی داشته باشید، تا بتوانید کانکس مورد نظر خود را به قیمت استثنایی خریداری کنید، در دنیای بی رغیب سازه های پیش ساخته کانکس های مختلف ۱۵ متری تا ۶۰ متری همیشه مانند الماس در حال درخشش بوده اند.

رنج قیمت انواع کانکس درجه یک بر اساس کاربرد

امروزه رنج قیمت انواع کانکس بر اساس میزان کارایی، متراژ، متریال به کار رفته و میزان امکانات تعیین می شود و بر همین اساس قیمت نهایی مصوب شده می تواند کمتر یا بیشتر باشد، به طور کلی رنج قیمت انواع کانکس از یک الگوی ثابت پیروی می کند و در نمونه های بزرگ تر کمی افزایش قیمت وجود دارد و به همین علت کانکس محصول اقتصادی و ارزان قیمتی در مقایسه با سایر نمونه های مشابه به شمار می آید، همچنین هزینه ای که شما برای خرید یک کانکس پرداخت می کنید، در مقایسه با هزینه های مازاد ساخت یک ساختمان و حتی محیط های کوچک تر مثل اتاق قابل مقایسه نیست، رنج قیمت انواع کانکس را تولید کننده و فروشنده محصول نیز تعیین می کند و فروشنده های برتر و تخصصی قیمت های مناسب تری را جهت کنترل بازار در نظر می گیرند.

رنج قیمت انواع کانکس در متراژهای گوناگون در مجموعه تولیدی و مدرن مامیس بسیار ارزان قیمت بوده و شما با هر بودجه ای که در نظر دارید، می توانید صاحب یک کانکس جدید و لوکس شوید.

قیمت کانکس 60 متری

این نوع کانکس ها به نسبت نمونه های دیگر دارای ابعاد بزرگ تری می باشد و بر همین اساس میزان کارایی آن نیز به مراتب افزایش می یابد، از سری کاربردهای وسیع این کانکس ها می توان به جنبه مسکونی بودن آن ها اشاره کرد، به طوری که در مناطق کم برخوردار از امکانات رفاهی از این نوع کانکس ها می توان به عنوان یک منزل پیش ساخته که ابعاد مناسبی دارد، استفاده کرد و همچنین در محیط های اداری به عنوان یک بخش مجزا می توان آن ها را در نظر گرفت و به سبب این که متراژ قابل توجهی دارد، نیازهای شما را به راحتی می تواند همیشه برطرف کند و به همین خاطر محصول محبوبی شناخته می شود. قیمت کانکس 60 متری نسبت به امکانات داخلی نیز متغییر است و برای اطلاعات دقیق تر بهتر است با شماره تلفن 09128986198 تماس حاصل فرمایید.

قیمت کانکس 40 متری

یکی از پر طرفدار ترین مدل های کانکس در دنیای امروزی کانکس 40 متری می باشد. از این نوع سازه ها بیشتر برای سکونت استفاده میشود و در باغ ها نصب میشوند. اگر قصد برپا کردن یک سازه ای ارزان قیمت ویلایی را دارید پیشنهاد میکنیم حتما تحقیقات بیشتری در رابطه با این محصول داشته باشید. چرا که عوامل متعددی در قیمت آن تاثیر گذار است.

قیمت کانکس 15 متری

اگر به دنبال راه اندازی یک فروشگاه سیار و ارزان قیمت هستید، اگر میخواهید یک منزل کوچک در باغ خود داشته باشید، یا هر نوع کاربری دیگری که قصد دارید در فضای جمع و جور داشته باشید خرید کانکس 15 متری پیشنهاد ما به شما است.

بررسی شاخص های تاثیرگذار در قیمت انواع کانکس

عوامل گوناگونی می تواند تعیین کننده قیمت نهایی این محصول باشد و شما بر اساس همین شاخص ها می توانید قیمت نهایی کانکسی که قصد خرید آن را دارید، بررسی کرده و سپس اقدام به خرید کنید، توجه به این نکات هنگام خرید ضامن یک خرید مطمئن و ایمن تحت هر شرایطی می باشد، در ادامه عوامل تاثیرگذار در قیمت کانکس را بررسی می کنیم.

 • ابعاد کانکس یکی از شاخص های بارز تعیین کننده قیمت نهایی آن می باشد و نمونه های کوچک تر قیمت مناسب تری داشته و به مراتب با افزایش متراژ به همان اندازه قیمت نیز تغییر پیدا می کند.
 • متریال به کار رفته در ساخت کانکس از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت کانکس شناخته می شود.
 • قیمت این محصول به تولید کننده و یا سازنده آن نیز کاملا بستگی دارد.
 • نمونه های تولید شده در داخل کشور به مراتب قیمت ارزان تری دارند، چون هزینه های گمرکی برای آن ها پرداخت نشده است.
 • برخی از کانکس ها دارای امکانات بیشتری هستند و از نظر قیمت با سایر نمونه ها کمی تفاوت دارند.
 • طراحی و ساخت کانکس در تعیین قیمت نهایی محصول می تواند دخیل باشد و به همین نکته ظریف نیز باید توجه خاصی داشته باشید.
 • نوع اسکلت به کار رفته در کانکس می تواند تاثیر قابل توجهی در قیمت آن داشته باشد.
 • در حال حاضر کانکس های متحرک از نظر قیمت کمی با نمونه های ثابت فرق داشته و علت این مسئله جنبه کاربردی بودن این نوع از کانکس ها می باشد‌.
 • دست دوم یا نو بودن کانکس از دیگر شاخص های مهم و تاثیرگذار در قیمت شناخته می شود.
 • امکانات و تجهیزات به کار رفته در هر کانکسی با قیمت نهایی آن رابطه مستقیمی دارد.

R13K 359

مجموعه تولیدی مامیس مفتخر است، که در تمامی این سال ها توانسته با در نظر گرفتن این عوامل تاثیرگذار در قیمت محصول اقتصادی و مقرون به صرفه ای را به مشتریان خود عرضه کند، همچنین همیشه در بازار به فروش انواع کانکس با کمترین قیمت مشهور بوده است و جایگاه والایی از تولید و فروش داخلی را به اختصاص داده است، این مجموعه با در نظر گرفتن عوامل تاثیرگذار در قیمت انواع کانکس با متراژهای گوناگون همیشه بهترین عملکرد را در بازارهای اقتصادی داخلی از خود نشان داده است، کانکس باکیفیت و لوکس را با اقتصادی ترین قیمت ممکن را فقط می توانید از مجموعه تولیدی مامیس شما مشتریان عزیز خریداری کنید، لبخند رضایت شما پس از خرید تنها عاملی است، که باعث تلاش و پشتکار بیشتر این مرکز تولید و فروش می شود‌.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up