• شناسه خبر : 7295
  • تاریخ انتشار : 21 خرداد 1398 - 10:36

فرماندار خلخال گفت: پل معلق خلخال به مرحله آماده‌سازی پیم‌های استقرار پل نزدیک شده و شایعات در خصوص تعطیلی اجرای پل معلق خلخال بی‌اساس است.

پل معلق

به گزارش شهرخوان، فریدون بابایی در بازدید از مراحل اجرایی پل معلق شهرستان خلخال اظهار کرد: پل معلق خلخال در مرحله آماده‌سازی محل استقرار دهانه پل و پیم‌های اتصال به زمین است.

سرمایه گذاری 42 میلیارد تومان برای احداث پل معلق

وی با اشاره به شایعات در فضای مجازی درخصوص اینکه کار اجرایی این پل تعطیل شده افزود: مردم شایعات فضای مجازی را باور نکنند و با یک سفر کوتاه به منطقه گردشگری ازناو می‌توانند خود در بالادست چشمه ازناو در محل کارگاه پل معلق شاهد عملیات برداشت ترانشه از ارتفاع کوه ازناو جهت استقرار پیم‌های دهانه پل معلق باشند.

فرماندار خلخال در خصوص میزان سرمایه‌گذاری در پل معلق این شهرستان نیز گفت: این پل معلق با سرمایه‌گذاری 42 میلیارد تومان توسط سرمایه‌گذار بومی شهرستان خلخال در حال انجام است.

خلخال

بابایی در خصوص تسهیلات ارائه شده به این طرح گردشگری بیان داشت: تسهیلات ارائه شده به سرمایه‌گذار که در روزهای آینده پرداخت می‌شود تنها 20 درصد از سرمایه‌گذاری است و 80درصد آورده خود سرمایه‌گذار این طرح بوده است.

در روزهای گذشته برخی خبرها در خصوص عدم احداث پل معلق خلخال و مقایسه این طرح با برخی شهرستان‌های استان در فضای مجازی منتشر شده بود.

پل معلق ازناو خلخال به عنوان یکی از جاذبه‌ها و مراکز جذب گردشگر به طول 440 متر و ارتفاع یکصد متر با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حال احداث است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up