• شناسه خبر : 7301
  • تاریخ انتشار : 21 خرداد 1398 - 11:01

شهردار اردبیل از افتتاح و بهره‌برداری تقاطع غیرهمسطح پل داروپخش خبر داد و گفت: این پروژه ظرف چند روز آینده تکمیل شده و در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

پل

 

 

به گزارش شهرخوان، حمید لطف‌اللهیان در بازدید از پل داروپخش اردبیل از افتتاح و بهره‌برداری تقاطع غیرهمسطح پل داروپخش خبر داد و اظهار داشت: و این پروژه ظرف چند روز آینده تکمیل شده و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

وی ضمن تقدیر و قدرانی از صبوری شهروندان این منطقه بیان کرد: این پروژه به عنوان یک پروژه مهم شهری از سال‌های قبل شروع شده بود و امروز کارهای عمرانی نهایی آن در حال انجام است و پروژه روزهای پایانی خود را سپری می‌کند.

 

22

شهردار کلانشهر اردبیل بیان کرد: طبیعتا ذات پروژه‌های عمرانی همراه با سختی‌هایی برای شهروندان است، از این رو با پوزش از زحماتی که شهروندان در مدت اجرای این پروژه متحمل شدند به‌زودی شاهد افتتاح این پروژه خواهیم شد.

فعالیت پروژه های عمرانی در شورابیل

لطف‌اللهیان با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته این پروژه به دلیل شرایط فنی، جوی و یا اقتصادی با تغییر شتاب اجرایی متفاوت مواجه بود اما تمام اهتمام مجموعه شورا و شهرداری اردبیل تقدیم این پروژه در سریع‌ترین زمان ممکن با توجه به شرایط به شهروندان است.

شهردار اردبیل با بیان اینکه امروزه بیشتر کارهای عمرانی در مناطق پرجمعیت و کم‌برخوردار در حال اجرا است، گفت: در شورابیل نیز به دلیل ارتقای زیرساخت‌های گردشگری پروژه‌های عمرانی فعال است.

حمید لطف اللهیان

وی با تاکید بر توزیع عادلانه و متوازن خدمات شهری در هر پنج منطقه اردبیل، افزود: برخی بازگشایی ها در مسیر پل داروپخش انجام شده است که در این خصوص از شهروندانی که ما راحمایت کردند قدردانی می‌کنم.

لطف اللهیان همچنین گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده برای فصل کاری، پیاده رو سازی و اجرای پازل‌ در پیاده‌راه‌ها نیز آغاز شده است و پازل چینی مسیر خیابان دانش تا شریعتی و شریعتی به سمت 15 خرداد بعداز لوله گذاری آغاز شده و اجرا می شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up