• شناسه خبر : 73323
 • تاریخ انتشار : 09 مرداد 1402 - 03:49

پس از استان تهران و پایانه های مرزی کشور، استان اصفهان مهم ترین باربری های کشور است.

باربری اصفهان

آیا نیاز به استفاده از خدمات باربری اصفهان برای حمل بار به شهرستان های مختلف این استان مانند شهرضا، خمینی شهر، نجف آباد و سایر شهرهای قرار گرفته در این استان دارید؟

با توجه به این که استان اصفهان در بخش مرکزی کشور قرار گرفته و به عنوان یکی از قطب های صنعتی کشور حجم بالایی از تولیدات صنعتی و واسطه ای را دارد، شاهد تقاضای بالایی برای کرایه انواع تریلی، کامیون، کامیونت و وانت بار مانند نیسان برای حمل بار به اصفهان هستیم.

برای همین است که حجم بالایی از ثبت سفارشات برای کرایه انواع وسیله نقلیه سنگین و نیمه سنگین به مقصد یا از مبدا این استان است.

خدمات آنلاین باربری اصفهان

پس از استان تهران و پایانه های مرزی کشور، می توان استان اصفهان را یکی از مهم ترین باربری های کشور دانست که هر روز حجم بالایی از انواع کالا و محصولات با انواع تریلی، کامیون و کامیونت از آن خارج یا به بخش های مختلف در داخل این استان وارد می شود.

به همین دلیل آسان یاب تلاش کرده است تا در صورت نیاز هموطنان عزیز به استفاده از خدماتباربری اصفهانامکان ثبت نام و اعلام بار را برای آن ها فراهم کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن امکان پیدا کردن یک راننده مجرب را داشته باشند.

شما می توانید با استفاده از مکانیزم ایجاد شده به صورت آنلاین و با طی چند مرحله درخواست خود برای حمل بار با استفاده از باربری های استان اصفهان را اعلام کنید.

در ادامه تلاش شده است چند سوال متداول شهروندان و هموطنان عزیز در ارتباط با نحوه ارائه خدمات حمل بار به بخش های مختلف استان اصفهان پاسخ داده شود:

آیا امکان پیدا کردن تریلی برای باربری اصفهان به صورت آنلاین وجود دارد؟

هر روزه تعداد بسیار زیادی تریلی محموله های خود را از سایر نقاط کشور به استان اصفهان حمل می کنند. برای همین است که می توان به راحتی موفق به پیدا کردن راننده تریلی یا کامیون برای حمل بار در این شهر شد.

با این وجود باید توجه داشته باشید که حمل بار با تریلی از اصفهان به برخی از استان ها با حجم بالاتری در جریان است. برای مثال، حمل بار به تهران یا به مرزهای جنوبی کشور و استان خوزستان بسیار بیشتر است.

برای همین پیدا کردن راننده تریلی برای ارسال کالا با باربری اصفهان برای برخی از نقاط کشور سریع تر امکان پذیر خواهد بود.

لازم به ذکر است اصفهان از نظر جمعیت و تعداد واحدهای تولیدی در رتبه های دوم و سوم کشور قرار دارد. برای همین است که باربری های متعددی در آن در حال فعالیت هستند. برای همین، شما می توانید به راحتی علاوه بر تریلی امکان پیدا کردن راننده انواع وسیله نقلیه سنگین و نیمه سنگین مانند موارد لیست شده در زیر را در باربری اصفهان پیدا کنید.

 • ایسوزو
 • انواع کامیونت
 • انواع کامیون تک
 • کامیون جفت
 • کشنده
 • تریلی یخچالدار
 • تریلی کفی دار
 • خاور
 • نیسان
 • پیکان بار
 • ….

البته باید به خاطر داشته باشید که هر یک از وسایل نقلیه لیست شده در بالا برای حمل نوع خاصی از بار با ظرفیت معین به کار می روند. برای مثال، تریلی کفی دار ممکن است برای حمل سنگ های ساختمانی به کار رود. این در حالی است که تریلی یخچال دار برای حمل مواد فاسد شدنی کاربرد دارد. علاوه بر این حداکثر وزن قابل حمل با استفاده از هر یک از این خودروها که مجاز محسوب می شود متفاوت است.

تفاوت باربری کاشان با اصفهان چیست؟

کاشان یکی از شهرهای بزرگ استان اصفهان است که دارای سابقه تاریخی بسیار طولانی است. با این وجود، جمعیت کاشان بسیار کمتر از اصفهان است و علاوه بر این تعداد واحدهای تولیدی و صنعتی در مقایسه با اصفهان در کاشان بسیار کمتر هستند.

با این وجود، کاشان را می توان دومین شهرستان پر جمعیت استان اصفهان دانست که به قم نزدیک است و مسیر تردد بسیاری از وسایل نقلیه سبک و سنگین می باشد. البته باید اشاره شود که مسیرهای جایگزین برای حمل بار از اصفهان به قم وجود دارد که از جاده کاشان عبور نمی کند. اما در هر صورت، می توانید پس از اعلام بار و ثبت درخواست برایباربری کاشانخود در مدت زمان نه چندان طولانی موفق به پیدا کردن یک وسیله نقلیه مناسب برای حمل بار شوید.

چرا امکان پیدا کردن راننده برای باربری خمینی شهر با سرعت بیشتری امکان پذیر است؟

شهرستان خمینی شهر در نزدیکی شهر اصفهان قرار دارد. برای همین است که بسیاری از راننده هایی که به شهر اصفهان می آیند، خواهند توانست به راحتی با طی چند کیلومتر به خمینی شهر نیز بروند. این امر باعث شده است که امکان پیدا کردن راننده درباربری خمینی شهربسیار راحت تر از شهرهایی مانند کاشان باشد که فاصله بیشتری با شهر اصفهان دارند.

البته باربری نجف آباد نیز به دلیل نزدیکی این شهر به خمینی شهر و اصفهان با سرعت بیشتری می تواند صورت پذیرد. علاوه بر این، شما می توانید از خدمات باربری های زیر نیز به دلیل نزدیک بودن آن ها به شهر اصفهان بهره مند شوید:

 • باربری شاهین شهر
 • باربری تیران
 • باربری فلاورجان

فاصله شهرهای لیست شده در بالا با شهر اصفهان کم است و برای همین در صورتی که نیاز به حمل بار به این شهرها از سایر نقاط کشور را داشته باشید راحت تر امکان پیدا کردن راننده وجود خواهد داشت.

آیا سرعت ارائه خدمات حمل کالا در باربری شهرضا بالا است؟

شهرضا یکی از شهرهای استان اصفهان است که در فاصله حدود 70 کیلومتری این شهر قرار دارد. برای همین می توان پس از یک ساعت از اصفهان به شهرضا رفت. اما نکته مهم در قرار گرفتن شهرضا بر روی مسیر ارتباطی اصفهان شیراز به عنوان یکی از راه های ارتباطی اصلی کشور است.

باربری فولادشهر امکان حمل چه بارهایی را دارد؟

باربری فولادشهر که در نزدیکی مسیر ارتباطی بین اصفهان و شهرکرد قرار گرفته است یکی دیگر از باربری های فعال در استان است. رانندگان وسایل نقلیه سبک و سنگین می توانند در صورت نیاز شهروندان امکان حمل انواع بار را داشته باشند.

همان طور که اشاره شد شما می توانید در صورت نیاز با استفاده از فضای مجازی موفق به پیدا کردن یک راننده برای حمل بار به فولادشهر یا بخش های نزدیک به آن شوید که در فاصله یا تا دو ساعتی از شهر اصفهان قرار دارند.

لازم به ذکر است زرین شهر نیز در نزدیکی فولاد شهر قرار گرفته است و به عنوان یکی از شهرهای نسبتا مهم در این بخش از استان در شهرستان لنجان قرار گرفته است.

آیا باربری مبارکه در بین باربری های اصفهان مهم است؟

باربری مبارکه به دلیل قرار گرفتن صنایع مهمی مانند مجتمع فولاد مبارکه و صنایع جانبی آن از اهمیت زیادی برخوردار است. البته حجم حمل بار از مبارکه کمتر از میزان باری است که از اصفهان به سایر نقاط کشور ارسال می شود. برای همین است که سرعت پیدا کردن راننده در مبارکه می تواند کمتر از کلان شهری مانند اصفهان باشد.

در این صورت می توان با استفاده از ظرفیت های بسیار زیادی که استان اصفهان با قرار گرفتن در مرکز کشور دارد به راحتی امکان پیدا کردن انواع وسیله نقلیه سبک و سنگین برای حمل بار را داشت.

مبلغ کرایه انواع خودرو در باربری اصفهان چقدر است؟

در سال 1401 شاهد افزایش قابل ملاحظه هزینه های لازم برای خرید و نگهداری از انواع وسیله نقلیه سبک و سنگین بوده ایم. برای همین است که با توجه به نرخ تورم باید انتظار داشت کرایه انواع تریلی، کامیون و کامیونت نسبت به سال های قبل افزایش یافته باشد.

لازم است بنا به پیش بینی ها، مبلغ کرایه ها با آغاز سال 1402 و 1403 می تواند بیشتر نیز بشود و حتی شاهد افزایش بیش از چند صد هزار تا چند میلیون تومانی کرایه نسبت به قبل باشیم. به خصوص در صورتی که قیمت سوخت افزایش یابد، می توان انتظار داشت که کرایه انواع خودرو نیز نسبت به سال های قبل افزایش هایی را تجربه کند. در هر صورت به عنوان یک شهروند می توانید در مورد مبلغ کرایه با راننده به توافق برسید.

لیست باربری اصفهان شامل چه شهرهایی است؟

استان اصفهان دارای ده ها شهر و شهرستان است. برای همین لیست باربری آن طولانی یوده و خدماتی که توسط راننده ها ارائه می شود نیز بیش از حد انتظار شما است. در ادامه به تعدادی از این باربری ها که شاید تا به حال به آن ها اشاره نکرده ایم برای شما لیست شده اند:

 • باربری خوانسار
 • باربری اردستان
 • باربری ورزنه
 • باربری نطنز
 • باربری سمیرم
 • باربری باغ بهادران

شما می توانید از این خدمات در شهرهای کوهپایه، هرند، بوئین میاندشت، قهدریجان، درچه، نیک آباد، محمد آباد، خورزوق، گلدشت و دستگرد نیز بهره مند شوید. البته برخی از شهرهای ذکر شده دارای جمعیت کمتر از ده هزار نفر هستند و برای همین تقاضای بسیار کمتری برای حمل بار با استفاده از باربری های اصفهان در آن ها وجود دارد. اما در هر صورت با توجه به گسترش استفاده از خدمات آنلاین شاید برخی از شهروندان علاقه مند به استفاده از فضای مجازی برای پیدا کردن راننده باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up