• شناسه خبر : 73790
  • تاریخ انتشار : 25 شهریور 1402 - 03:51

برخی از بلوزها به صورت ست بلوز و شلوار و ست بلوز و دامن ارائه شده و کارایی بیشتری برای خانم ها دارند. در ادامه برخی از مدل های محبوب بلوزهای مجلسی را معرفی می کنیم.

بلوزهای مجلسی کارایی بسیار زیادی برای استفاده در مراسم های رسمی و غیر رسمی دارند. این بلوزها در کنار کت ها و لباس های مجلسی بسیار شیک بوده و ظاهر خانم ها را آراسته و رسمی نشان می دهد. بلوزهای شیک زنانه برای انواع مراسم های رسمی کارایی دارند. برخی از بلوزها به صورت ست بلوز و شلوار و ست بلوز و دامن ارائه شده و کارایی بیشتری برای خانم ها دارند. در ادامه برخی از مدل های محبوب بلوزهای مجلسی را معرفی می کنیم.

بلوزهای پرفروش مجلسی

برخی از بلوزهای زنانه در بازارهای امروز از فروش قابل توجهی برخوردار بوده و ترند شده اند. برخی از این مدل ها را در زیر مشاهده می کنید:

  • بلوزهای یقه پاپیونی مجلسی

یکی از جدیدترین مدل های بلوز مجلسی، بلوز یقه پاپیونی است که در رنگ ها و طرح های متنوعی ارائه می شوند. انواع آن ها برای همه رده های سنی قابل استفاده خواهند بود. این بلوزها با آستین ها بلند تهیه شده و ظاهر زیبایی دارند. در کنار این بلوزها از دامن ها و شلوارهای شیک و زیبایی استفاده می شود. انواع شلوارها با کمربندهای بزرگ در کنار این بلوزها دیزاین زیباتری خواهند داشت.

images 1694332320 64fd75a02eacb

  • بلوزهای گیپور مجلسی

انواع بلوزهای مجلسی با الیاف گیپور نیز تولید و طراحی می شوند. مدل های توری لباس مجلسی زنانه با دیزاین جذابی ارائه شده و دیزاین زیبایی دارند. این لباس ها با آستین های مدل دار طراحی شده و تنوع بالایی در میان این محصولات مشاهده می شود. انواع بلوزهای گیپور به صورت بلند و کوتاه ارائه شده و برای همه خانم ها قابل استفاده خواهند بود.

  • شومیز دکمه دار

این شومیزها با ظاهر ساده ای طراحی می شوند، اما در طراحی آن ها از پارچه های به خصوصی استفاده می کنند. پارچه های مرغوب به کار رفته در این شومیزها زیبایی ظاهر آن ها را افزایش می دهند. در تهیه شومیزهای دکمه دار، پارچه های طرح دار بیشتر به کار می روند. این الیاف پارچه ای دیزاین جذاب تری در این پوشاک به وجود می آورند. شومیزهای جلودکمه با دکمه های کار شده نیز دیزاین می شوند که نقش به سزایی در زیبایی این لباس ها دارند.

  • شومیز آستین گیپور

استفاده از الیاف گیپور در تهیه و آماده سازی لباس های مجلسی امروزی متداول شده است. این پارچه ها در مدل های گل دار، ساده و ابر و بادی ارائه شده و طراحی جالبی در شومیزهای امروزی به وجود می آورند. استفاده از گیپور در بخش های مختلف شومیزهای امروزی انجام می گیرد. انواع شومیز با آستین های گیپور، یقه گیپور و… ارائه می شوند که ظاهری رسمی در استایل مجلسی خانم ها به وجود می آورند. طراحی برخی از گیپورها، به صورت گل دار و رنگی است که برای دختر خانم های جوان انتخاب مناسبی هستند.

  • شومیزهای آزاد مجلسی

یکی از مدل های شومیز و بلوز مجلسی، مدل های ساده و گشادی هستند که با آستین های آزاد ارائه می شوند. این مدل شومیزها برای خانم های توپر انتخاب مناسبی بوده و ظاهر آن ها را مناسب تر جلوه می دهد. انواع شومیزهای آزاد با پارچه های طرح دار دیزاین شده و برای بسیاری مجالس قابل استفاده خواهند بود. ظاهر جذاب این شومیزهای زیبا در کنار شلوارهای شیک مجلسی و دامن های شیک استایلی رسمی برای خانم ها به وجود می آورد.

images 1694332382 64fd75debcd33

  • شومیزهای مانتویی مجلسی

در صورتی که خانم ها به پوشیده بودن لباس های خود اهمیت بدهند، انواع شومیزهای مانتویی را برای استایل های مجلسی انتخاب می کنند. شومیزهای مانتویی مجلسی با پارچه های طرح دار و زیبا دیزاین شده و ظاهر زیبایی دارند. شومیزهای مانتویی در کنار جوراب شلواری، شلوارهای جذب و… به کار رفته و استایل خانم ها را در میهمانی ها شیک تر جلوه می دهند.

شومیزهای مانتویی به صورت دکمه دار طراحی شده و در بخش جلویی آن ها دکمه به کار می رود. مدل های یقه دار این شومیزها نیز طرفداران خاص خود را دارند. این پوشاک به صورت کاربردی طراحی شده و در محیط داخل و خارج از خانه به کار می روند.

نکات انتخاب بلوزهای مجلسی 

بلوزهای مجلسی با طراحی و مدل های مختلفی ارائه شده و هر یک از دیزاین به خصوصی برخوردار هستند. انتخاب بلوز بر اساس فصل و شرایط آب و هوایی انجام می گیرد. در زمینه انتخاب و خرید یک بلوز مناسب باید به ویژگی های ظاهری و طراحی این پوشاک نیز دقت داشته باشید. در صورتی که لباس های پوشیده به تن می کنید، باید حتما از شومیزها و بلوزهای آستین دار و یقه بسته استفاده کنید. در زمینه انتخاب بلوزهای مناسب، نکات زیر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند:

توجه به جنس پارچه بلوز مجلسی زنانه

یکی از مهمترین المان های بلوزهای شیک مجلسی، کیفیت جنس پارچه به کار رفته در آن ها است. در صورتی که جنس پارچه این پوشاک استاندارد باشد، بدون شک ظاهر محصول نیز بسیار زیباتر خواهد بود. کیفیت پارچه تاثیر به سزایی در زیبایی ظاهر آن بر جای می گذارد. بلوزهای مجلسی این روزها با الیاف و مدل های مختلفی تولید و ارائه می شوند.

توجه به فرم بدن برای انتخاب بلوز مجلسی زنانه

فرم بدن همه افراد در لباس های یکسان متفاوت دیده می شود. در نظر گرفتن فرم بدن و ابعاد هر یک از اندام ها، در انتخاب یک بلوز مناسب تاثیرگذار خواهد بود. اندام های سیبی، گلابی، ساعت شنی و… هر یک از ویژگی های به خصوصی برخوردار هستند. برای هر یک از این فرم های بدن از نوع به خصوصی از شومیز و بلوز استفاده می شود. بر این اساس فرم بدن بسیار زیباتر جلوه می کند. فرم بدن افراد در تعیین شکل ظاهری و دوخت لباس ها تاثیرگذار خواهد بود.

images 1694332445 64fd761d337da

انتخاب رنگ مناسب بلوز مجلسی

انتخاب رنگ بندی مناسب برای شومیز و بلوزهای مجلسی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. انواع بلوزهای مجلسی هر یک به صورت تک رنگ یا چند رنگ ارائه می شوند. رنگ بندی بلوزهای امروزی بر اساس رنگ پوست افراد انتخاب می شود. در این زمینه چاقی و لاغری افراد نیز در نظر گرفته می شود. رنگ های تیره برای افراد چاق مناسب بوده و رنگ های روشن برای افراد لاغر اندام به کار می روند. رنگ های روشن و پاستیلی ظاهر افراد را شاداب و با نشاط جلوه می دهند. رنگ های تیره برای کوچک نشان دادن اندام ها بیشتر به کار می روند. طیف رنگی وسیع و زیبای بلوزهای مجلسی، قدرت انتخاب مشتریان را افزایش می دهد.

توجه به سایز بلوز مجلسی

توجه به سایزبندی لباس های مجلسی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در صورتی که لباس شما تنگ تر یا گشادتر از حد استاندارد باشد، بی شک ظاهر مناسبی در استایل لباس های شما نخواهد داشت.

جمع بندی

انواع بلوزهای زنانه برای مجالس طراحی شده و ظاهر خاص و زیبایی دارند. بلوزهای زنانه و مجلسی بسیار کاربردی بوده و برای همه سلیقه ها طراحی می شوند. به همین خاطر انواع بلوزهای مجلسی خرید و فروش بالایی دارند. شما می توانید برای خرید بلوز زنانه اینترنتی : جدید ترین مدل های ساده و شیک مجلسی به فروشگاه شنل قشم مراجعه کنید. انواع پوشاک زنانه مجلسی در کنار کفش های شیک مجلسی استایل شما را در میهمانی ها و دورهمی ها می درخشاند. این لباس های مجلسی با الیاف پارچه ای به خصوصی طراحی شده و برای همه رده های سنی مناسب هستند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up