• شناسه خبر : 73806
  • تاریخ انتشار : 26 شهریور 1402 - 10:48

در این مقاله از کیان طب سلامت قصد داریم لیستی از انواع تخت و صندلی‌های زیبایی آرایشگاه‌ها را به شما معرفی کنیم. تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا از این اطلاعات بهره‌مند گردید.

از جمله ضروری‌ترین تجهیزات مراکز زیبایی و آرایشگاه‌ها، تخت‌ها و صندلی‌ها هستند که مراجعین و آرایشگرها یا اپراتورها از آن‌ها استفاده می‌کنند. این تجهیزات باید از کیفیت ساخت بالا و گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب برخوردار باشند تا بتوانند در طول مدت زمان طولانی بدون خرابی کار کنند. همچنین باید از راحتی و ایمنی بالایی برخوردار باشند تا مشتریان و کارکنان از استفاده از آن‌ها احساس رضایت کنند. تخت اکستنشن مژه و صندلی کاشت مژه از جمله این تخت و صندلی‌ها هستند که کاربرد بسیار زیادی در سالن‌های آرایشی بهداشتی دارند.

169468091156

انواع تخت پوست و مو

انواع مختلفی از صندلی و تخت زیبایی، پوست و مو وجود دارد که هر کدام برای کاربرد خاصی طراحی شده‌اند. برخی از این لوازم ضروری هستند و برخی دیگر به قصد خاصی خریداری می‌شوند. برای مثال اگر در سالن خود خدمات ماساژ ارائه نمی‌دهید نیازی ندارید که صندلی ماساژ خریداری کنید. از طرف دیگر برخی از صندلی‌ها را می‌توانید به صورت کاربردی‌تر تهیه کنید. برای مثال می‌توانید تخت‌های تاشو خریداری کنید تا هم به عنوان صندلی و هم به عنوان تخت استفاده شوند. برخی از انواع رایج این تجهیزات را در ادامه توضیح می‌دهیم.

صندلی‌های آرایشگاهی

 صندلی آرایشگاهی  برای آرایش صورت و مو طراحی شده‌اند. معمولاً دارای پایه‌های فلزی یا پلاستیکی، تشک چرمی یا پارچه‌ای و پشتی قابل تنظیم هستند.شیب این صندلی‌ها گاهی تا 180 درجه نیز تنظیم می‌شود و باعث می‌شود که به تخت تبدیل شود. صندلی کاشت مژه از این قبیل صندلی‌ها است که شیب آن باید حتماً تنظیم شو تا سر مراجع به راحتی روی آن قرار بگیرد. صندلی تابوره نیز برای راحتی آرایشگر و یا مراجعینی که در انتظار هستند خریداری می‌شود.

صندلی‌های ماساژ

 این صندلی‌ها برای ماساژ طراحی شده‌اند. معمولاً دارای موتورهای ماساژ متعدد برای ماساژ عضلات بدن هستند.این صندلی‌ها معمولاً گران‌تر از انواع دیگر هستند و در مراکز زیبایی لوکس قرار داده می‌شوند.

تخت‌های اپیلاسیون و لیزر

 این تخت‌ها برای اپیلاسیون طراحی شده‌اند. معمولاً دارای تشک چرمی یا پارچه‌ای هستند و قابل تنظیم هستند تا مشتری در حالت راحت قرار بگیرد.تخت‌های لیزر نیز برای لیزر استفاده می‌شوند. گاهی اوقات از تخت‌های عادی برای لیزر استفاده می‌شود و گاهی اوقات نیز از تخت‌ها و صندلی‌های تاشو برای این هدف خریداری می‌شود. این نوع تخت به طور کلی تخت پوست هم نامیده می‌شود.

ترالی زیبایی

 ترالی‌ها میزهای متحرکی هستند که از کشوها و سینی‌های مختلف تشکیل می‌شوند. این ابزار از مهم‌ترین ابزاری هستند که برای آرایشگاه‌ها مناسب هستند. آرایشگرها ابزار و لوازم خود را روی این میزها می‌گذارند و به دلیل جا دار بودن و حرکت راحت آن، حین کار روی مراجع از آن استفاده می‌کنند.

تخت اکستنشن مژه

 این تخت‌ها نوعی تخت آرایشگاهی هستند که می‌توانند به مقاصد مختلفی استفاده شوند و یکی از آن‌ها اکستنشن است. تخت اکستنشن مژه با تنظیم ارتفاع و شیب کار آرایشگر را راحت‌تر می‌کند. برای کاشت مو و ابرو و دیگر کارهایی که روی صورت انجام می‌شود، با استفاده از این تخت بسیار راحت‌تر است.

16946809117

عوامل مؤثر در انتخاب صندلی و تخت‌های زیبایی

در انتخاب تخت اکستنشن مژه و یا صندلی کاشت مژه برای آرایشگاه، باید به نکات متعددی توجه کنید. برخی از آرایشگاه‌ها به تخت پوست و یا کاشت مو نیاز دارند و برخی مراکز زیبایی از آن‌ها بی نیاز هستند. در ادامه برخی از عوامل مؤثر در انتخاب صندلی و تخت پوست را ذکر می‌کنیم.

  • کاربرد: صندلی یا تخت زیبایی را باید با توجه به کاربرد آن انتخاب کنید.برای مثال اگر خدمات لیزر یا اپیلاسیون را ارائه نمی‌دهید نیازی به این که تخت آن را ارائه کنید ندارید.
  • کیفیت ساخت: صندلی یا تخت زیبایی باید از کیفیت ساخت بالایی برخوردار باشد تا بتواند در طول مدت زمان طولانی بدون خرابی کار کند.کیفیت بدنه و هم چنین رویه صندلی مهم است.
  • راحتی: صندلی یا تخت زیبایی باید از راحتی بالایی برخوردار باشد تا مشتری و کارکنان از استفاده از آن احساس رضایت کنند.
  • ایمنی: صندلی یا تخت زیبایی باید از ایمنی بالایی برخوردار باشد تا خطرات احتمالی را کاهش دهد. صندلی باید تحمل وزن بالا را داشته باشد تا در استفاده توسط مراجعین دچار ایراداتی نشود.
  • خدمات پس از فروش: تولیدکننده‌ای که بهترین تجهیزات را تولید می‌کند گارانتی و خدمات پس از فروش را نیز ارائه می‌دهد؛ زیرا از کیفیت خود مطمئن است.
  • زیبایی: در مراکز و محیط‌های زیبایی باید از لوازم زیبایی استفاده شود که با سایر بخش‌های دکوراسیون نیز سازگاری دارند. در انتخاب صندلی زیبایی به رنگ و مدل آن نیز دقت کنید تا با دکوراسیون شما سازگار باشد.

عوامل مؤثر بر قیمت انواع صندلی و تخت‌های زیبایی

قیمت صندلی و تخت‌های زیبایی بسته به عوامل مختلفی مانند برند، کیفیت ساخت، امکانات و قابلیت‌ها متفاوت است. به طور کلی، قیمت صندلی و تخت‌های زیبایی گران‌تر از صندلی و تخت‌های خانگی است. برای مثال برخی از صندلی‌ها موتور دارند و با استفاده از موتورها شیب نقاط مختلف آن تنظیم می‌شوند. این صندلی‌ها به نسبت صندلی‌های دارای اهرم گران‌تر هستند. اگر قصد خرید تخت اپیلاسیون را دارید، قیمت تخت‌های تاشو و تخت‌های ثابت با هم فرق می‌کند. جنس رویه و هم چنین بدنه نیز در قیمت نهایی مؤثر است. رویه‌های چرمی و بدنه‌های چوبی باعث گران‌تر شدن قیمت می‌شوند. تجهیزاتی که بدنه‌های فلزی دارند معمولاً قیمت کمتری دارند.

جمع بندی

تخت‌ها و صندلی‌های زیبایی آرایشگاه‌ها و مراکز زیبایی از تجهیزات ضروری هستند. این تجهیزات باید از کیفیت بالا و خدمات پس از فروش مناسب برخوردار باشند. انواع صندلی‌ها شامل آرایشی، ماساژ، اپیلاسیون و لیزر هستند. همچنین ترالی زیبایی نیز به عنوان یکی از ابزارهای مهم آرایشگاه‌ها استفاده می‌شود. صندلی کاشت مژه و تخت اکستنشن مژه نیز در آرایشگاه‌ها استفاده می‌شود. در انتخاب این تجهیزات باید به کاربرد، کیفیت ساخت، راحتی، ایمنی و خدمات پس از فروش توجه کرد.

در این مقاله در مورد تمامی این مسائل صحبت کردیم. هم چنین در خصوص عوامل مؤثر بر قیمت تخت‌های زیبایی و صندلی‌های آرایشگاهی بحث کردیم. کیان طب سلامت تولیدکننده تمامی صندلی‌ها و تخت‌های زیبایی و آرایشگاهی و البته بیمارستانی است. شما می‌توانید برای خرید و استعلام قیمت انواع محصولات ما از طریق سایت اقدام کنید و یا با ما تماس بگیرید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up