• شناسه خبر : 7423
  • تاریخ انتشار : 23 خرداد 1398 - 11:42

دادستان عمومی وانقلاب خلخال گفت: به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) شهرستان خلخال انبار 23تنی برنج قاچاق و احتکارشده را کشف کردند.

احتکار برنج

به گزارش شهرخوان، علی نباتی در گفت‌گو با خبرنگاران از کشف 23 تن برنج قاچاق و احتکار شده در یک انبار به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) شهرستان خلخال خبر داد.

وی افزود: این انبار که در محدوده شهرک صنعتی خلخال کشف شد به دست یکی از اصناف خلخال انبار و احتکار شده بود که امروز با حکم قضایی این انبار پلمپ و پس از تشکیل پرونده تصمیم‌گیری انجام خواهد شد.

دادستان خلخال گفت: تمام اصناف و بازاریان موظف به ثبت انبارهای خود در سامانه جامع انبار اداره سمت هستند و هرگونه تخلف در این زمینه و احتکار کالاهای ضروری توسط اصناف ممنوع بوده و در غیر این‌صورت با کشف این انبارها طبق قانون مصادره خواهد شد.

 

احتکار برنج

دادستان خلخال از گشت‌های تلفیقی اداره تعزیزات و اداره صنعت، معدن و تجارت در خلخال خبر داد و بیان داشت: انبار کالاهای ضروری جرم بوده و مایحتاج مردم نباید انبار شده و با قیمت گران به مردم فروخته شود.

وی از اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خلخال خواست تا ضمن تشدید بازرسی‌ها در بازار بر قیمت‌ها تمرکز بیشتری داشته باشند تا اقلام اساسی به قیمت بالاتر به مردم فروخته نشود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up