• شناسه خبر : 7435
  • تاریخ انتشار : 23 خرداد 1398 - 12:51

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: تسریع در روند انجام تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم اولویت اساسی است و تسریع در مهیاسازی مسیرهای عبور و مرور میهمانان به صورت ویژه باید در دستور کار قرار گیرد.

مسعود امامی یگانه

به گزارش شهرخوان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: میزبانی اردبیل از لیگ جهانی والیبال بسترساز توسعه استانی است که برای معرفی قابلیت‌های استان باید در دستور کار قرار گیرد.

مسعود امامی‌یگانه در جلسه بررسی زیرساخت‌ها و هماهنگی برای میزبانی لیگ جهانی والیبال در اردبیل اظهار داشت: میزبانی اردبیل از لیگ جهانی والیبال بسترساز توسعه استانی است که برای معرفی قابلیت‌های استان باید در دستور کار قرار گیرد.

تسریع در مهیاسازی مسیرهای عبور و مرور میهمانان

وی با اشاره به این که انتظار از تمامی دستگاه‌های اجرایی در برگزاری باشکوه این دوره از مسابقات اولویت اساسی است بیان کرد: تسریع در روند انجام تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم اولویت اساسی است و تسریع در مهیاسازی مسیرهای عبور و مرور میهمانان به صورت ویژه باید در دستور کار قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: نشاط و شادابی در برگزاری مسابقات ورزشی از دیگر رویکردهایی است که در این زمینه باید اقدامات لازم را برای رسیدن به این محور انجام دهیم تا بتوانیم در راستای برگزاری باشکوه این دوره از مسابقات با حضور تماشاگران و ایجاد شور و نشاط در استان اقدام کنیم.

 

والیبال

امامی‌یگانه از آمادگی اردبیل برای میزبانی این رویداد مهم ورزشی خبر داد و تصریح کرد: از تمامی دستگاه‌های اجرایی انتظار داریم با ما همکاری لازم را در برگزاری این رویداد مهم ورزشی داشته باشند تا بتوانیم یک میزبانی شایسته و خوب از این رویداد مهم ورزشی داشته باشیم که در راستای برگزاری این مسابقات تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

وی بیان کرد: میزبانی اردبیل از این رقابت‌ها انتظار می‌رود به نحو احسن و در سطح بالایی باشد و رفع نواقص جزئی و مشخص نیز تا چند روز آینده به طور کامل محقق خواهد شد و سالن آماده برگزاری رقابت‌های تیم‌های شرکت کننده خواهد بود که در برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام یافته است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up