• شناسه خبر : 7445
  • تاریخ انتشار : 23 خرداد 1398 - 01:07

راننده تاکسی اینترنتی که قصد داشت به دو دختر 15ساله تعرض کند، با حضور اتفاقی بالگرد پلیس موفق به انجام این جرم نشد.

دستگیری مجرم
شهرخوان: ساعت ۱۹:۱۵ روز سه‌شنبه دو دختر ۱۵ساله با مراجعه به کلانتری امین‌آباد گفتند از دست یک مرد آزارگر فرار کرده‌اند.

یکی از این دو دختر که حال بهتری نسبت به دیگری داشت، شرح داد آنها ساعت ۱۷:۳۰ دوشنبه در حالی که خانواده‌هایشان به‌طور کامل در جریان بودند، برای گرفتن یک کتاب درسی، به مقصد خانه دوست‌شان سوار تاکسی اینترنتی شدند اما راننده قصد داشت به آنها تعرض کند.

در تحقیق از دو دختر مشخص شد راننده خودروی پراید پس از سوارکردن دو دختر نوجوان از مسیر اصلی خارج شد و آنها را به کمربندی دوم جاده ورامین قبل از پل فیروزآباد برد و در آنجا به ‌بهانه خرابی خودرو از ماشین پیاده شد و درِ عقب را باز کرد.

این مرد که 45ساله به نظر می‌رسید، پس از پیاده‌شدن از خودرو با قصد آزار و اذیت، گردن یکی از دو دختر را گرفت و وقتی با مقاومت دیگری روبه‌رو شد، سراغ دختر دوم رفت و او را هدف نیت شومش قرار داد.

در حالی که متهم برای رسیدن به نیتش همچنان اصرار داشت، ناگهان بالگرد نیروی انتظامی از آسمان منطقه با ارتفاع بسیار پایین عبور کرد و متهم با مشاهده آن از ترس گیرافتادن در دام پلیس، هر دو دختر را در جاده رها کرد و سوار بر خودروی شخصی‌اش که مشخصات آن در موبایل یکی از دختران موجود بود، از محل متواری شد.

سرهنگ حیدر مسن‌آبادی، رئیس کلانتری امین‌آباد، درباره این پرونده توضیح داد: موضوع بررسی‌های دقیق شد و نیروهای عملیات کلانتری با داشتن پلاک خودرو و تلفن همراه متهم، دو محل احتمالی حضور او را بررسی کردند و موفق شدند متهم را حین فرار در فیروزآباد شهرری دستگیر کنند.

او با اشاره به اینکه متهم صاحب زن و دو فرزند است، گفت: این متهم با بیان اینکه در آن لحظات دچار وسوسه‌های شیطانی شده و در دام هوس افتاده بود، از عمل خود ابراز ندامت کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up