• شناسه خبر : 7583
  • تاریخ انتشار : 25 خرداد 1398 - 11:03

شهر پارس آباد بیش از شش ماه است شهردار ندارد و همچنان توسط سرپرست اداره می‌شود که باعث گلایه مردم شده است.

شهرداری پارس آباد

مردم پارس آباد همچنان در انتظار معرفی شهردار

به گزارش شهرخوان، بهروز عبدالهی رئیس شورای اسلامی شهر پارس آباد در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص پروسه انتخاب شهردار، اظهار کرد: به دنبال استعفای رحمت انوری آذر در ۵ آذر ماه سال گذشته از شهرداری پارس آباد، اعضای شورای شهر همان روز جلسه فوق‌العاده تشکیل داده و احمد مولایی را به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب کردند.

وی گفت: ۲۸ بهمن ماه سال گذشته سیامک پورعباس با ۵ رای توسط اعضای شورای شهر انتخاب و به استانداری جهت طی مراحل قانونی ارسال شد که شرایط وی احراز نشد.

انتخاب مجدد احمد مولایی بعنوان سرپرست شهرداری

رئیس شورای شهر پارس آباد بیان کرد: ۴ اسفند ماه سال گذشته چون مهلت سه ماهه که برای سرپرست شهرداری تمام شده بود مجدد احمد مولایی را برای بار دوم به عنوان سرپرست شهرداری پارس آباد انتخاب کردیم.

عبدالهی ادامه داد: از آنجا که آخر سال بود و تعطیلات سال جدید و بحث بودجه را پیش‌رو داشتیم، انتخاب شهردار به ۲۷ فروردین ماه امسال موکول شد که در نهایت با ۴ رای علی منفرد به عنوان شهردار انتخاب شد و تا این لحظه علی‌رغم پیگیری‌های شفاهی و کتبی که از مدیرکل امور شهری و معاونت امورعمرانی داشتیم و جلسه حضوری که با مهندس ندایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل برگزار کردیم، متاسفانه تا این لحظه جوابی داده نشده است و ما همچنان منتظر نتیجه هستیم.

وی افزود: در صورت تایید علی منفرد، ایشان شهردار خواهد شد و در صورت عدم تایید باید سریعاً در مدت قانونی ۱۰ روزه در خصوص انتخاب شهردار جدید اقدام کنیم.

نصب تندیس شهریار در فلکه آزادی پارس آباد

رئیس شورای شهر پارس آباد در خصوص تندیس شهریار که قرار بود ۲۷ شهریور سال گذشته روز شعر و ادب در فلکه آزادی نصب شود، عنوان کرد: بعد از تخریب تندیس استاد شهریار، طی مصوبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد مقرر گردید فلکه آزادی به عنوان میدان شهریار انتخاب شود و تندیس استاد شهریار نیز نصب گردد.

عبدالهی تصریح کرد: البته باید اشاره کنم که قبل از نصب تندیس استاد شهریار، زیباسازی این محل باید در شان استاد شهریار مهیا شود و از آنجا که شهردار نداریم و با فصل بارندگی مواجه شدیم امکان نصب محیا نگردیده است.

وی اظهار داشت: اواخر سال ۹۷ تندیس استاد شهریار به سفارش شهرداری پارس آباد آماده و تحویل شهرداری پارس آباد داد شده است و در مکانی مناسب جهت نصب نگهداری می‌شود و به محض کامل شدن زیباسازی میدان در اولین فرصت اقدام به نصب تندیس استاد شهریار خواهیم کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up