• شناسه خبر : 7593
  • تاریخ انتشار : 25 خرداد 1398 - 12:11

رئیس شورای شهر اردبیل گفت: عملکرد شوراها و شهرداری‌ها چه خوب و چه بد به پای دولت نوشته می‌شود که ضروری است در دو سال باقی مانده از عمر دولت و شوراها به نحوی عمل کنیم تا خروجی آبرومندی را شاهد باشیم.

علیرضا پوستی

تعریف مکانیزمی که نیازهای مردم را حل کند

رئیس شورای شهر اردبیل گفت: شایسته نیست که در مراجعه به محلات و مناطق مختلف شهر در مورد مشکلات از مردم سوال کنیم بلکه باید مکانیزمی تعریف شود تا اولویت‌ نیازهای مردم و حل آنها احصاء شود.

علیرضا پوستی در همایش شهرداران و روسای شوراهای شهر اردبیل با حضور معاون وزیر کشور اظهار کرد: عملکرد شوراها و شهرداری‌ها چه خوب و چه بد به پای دولت نوشته می‌شود که ضروری است در دو سال باقی مانده از عمر دولت و شوراها به نحوی عمل کنیم تا خروجی آبرومندی را شاهد باشیم.

وی به حجم گسترده کارها در حوزه عمران و آبادانی شهرها و روستاها به همت شهرداری‌ها و دهیاری‌ها اشاره و خاطرنشان کرد: در کنار نظارت و کنترل بر اجرای این پروژه ها انتظار می‌رود اعتباراتی نیز از وزارت کشور برای اجرای کامل این پروژه‌ها اختصاص یابد تا خواسته‌ها و مطالبات مردم برآورده شود.

بعد از 40 سال نباید از مشکلات مردم بی خبر باشیم

رئیس شورای شهر اردبیل افزود: بعد از 40 سال شایسته نیست مسئولانی که دم از خدمت به مردم می‌زنند در روستاها و شهرها و در مواجهه با مردم از مشکلات آنها بپرسند بلکه بهتر است طرحی تهیه شود تا با آگاهی از داشته‌های خود و احصای اولویت‌ها بتوانیم در رفع این دغدغه‌ها تلاشی موثر و کارآمد را انجام دهیم.

پوستی ادامه داد: در هر دوره شوراها باید در محلات و مناطق مختلف شهر اولویت‌های توسعه‌ای اعم از آسفالت‌ریزی، توسعه فضای سبز، احداث کانال سنگی و … مشخص شود تا براساس همین برنامه‌ریزی‌ها و اولویت‌ها بتوان به اهداف مورد نظر در عمران و آبادانی شهرها و روستاها دست یافت.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up